UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • to czysta radość, bo człowiek już się zastanawiał, czy jest trochę sprawiedliwości na tym padole za zło, które przez lata wyrządzali. Przekroczyli granice bezczelności i buty, sadząc, "że to im się należy". Zresztą w tym duchu wypowiadał się były, informując, że nie kandyduje, ale "idzie" do Sejmiku. Poszedł na manowce, tak jak drugi oportunista. Brawo my! Memento dla Missana, jeżeli zostanie, rachunki trzeba wcześniej czy później zapłacić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    82
    4
    Grzegorze Dyndały, macie to!(2024-04-08)
  • @Grzegorze Dyndały, macie to! - Nie rozumiem czegoś, dlaczego Missan ma tak duże poparcie wśród elblążan? I w czym zabłysnął jako wiceprezydent naszego miasta?Jak na razie nie ma on, jako kandydat na prezydenta, konkretnego planu w celu uzdrowienia umierającego ośrodka, niegdyś prężnego i ściągającego młodych z odległych terenów Polski, dzisiaj niestety upadłego pod każdym względem. Z jego wypowiedzi wynika, że nie neguje poczynań swojego szefa, wręcz przeciwnie. Podsumowując, to prezydentura tego osobnika będzie przedłużeniem agonii naszego kochanego miasta. I jeszcze jedno, pan Michał obrał sobie za cel wymieść konkurenta, jakim jest pan Śliwka, poprzez notoryczne podkreślenie tego, że nie jest on elblążaninem z krwi i kości, a ja zadam pytanie: ile dobrego wnieśli dla Elbląga poprzedni prezydenci?Zwłaszcza rasowy elblążanin na literę W?W jakim stanie jest nasze miasto?Gdzie sobiepaństwo, gierki polityczne, nieudolność, lenistwo zrobiły swoje, kosztem dobra nas, elblążan. Nasze miasto potrzebuje świeżej krwi, właśnie najlepiej spoza tej republiki kolesiów, czas na zmiany, Andrzej Śliwka na lrezydenta Elbląga.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    7
    Truso(2024-04-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @Truso - Na teraz to się nawet na sołtysa nie nadaje. Ten rasowy elblążanin wybudował wiadukt na zatorze zrobił rewitalizacją Parku Dolinka i Planty a na koniec wywalczył dokończenie drogi wodnej i obrotnice dla Portu a teraz zaczął remontowanie Basenu na Spacerowe. Śliwka o ile wiem tylko przypisuje sobie to co robił śp. Jerzy Wilk albo pomawia mnie o kłamstwo żeby kryć przekręty rembelskiego przy przejęciu odlewni w Pasłeku. Śliwka to totalny ignorant który boi się poważnej rozmowy o mieście i tylko poklepywanie się po plecach z klakierami albo pytania ustawione od przychylnych mu dziennikarzy. Śliwka dla mnie jest symbolem krycia przekrętów i totalnej indolencji w sprawach publicznych. Postaram się doprowadzić do wygaszenia jego mandatu - pismo do prokuratury już poszło
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    9
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-09)
Reklama