UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy Wam jako dziennikarzom nie przeszkadza, że Juliusz Marek zostaje pełnomocnikiem wyborczym polityka? Na ten temat powinien powstać wstępniak pana Gęsickiego o upadku etyki w zawodzie i pomieszaniu ról społecznych. Jak media jako czwarta władza mają obiektywnie patrzeć władzy (każdej władzy) na ręce jak tą władze po trosze się stają.
  • MariuszLewandowski-Fc Poszykaj na stonie yutube Elblog. pl wywiadu z Tomaszem Sekielskim który upublikowałem 6 lat temu. Pan Julisz Marek jest tego przykładem allllleeeee robi to jawnie konkretnie i nie chowa się ze swoją decyzają. stało się tybą propagandową pisu ale robi to usułująć udiwodnić że tak nie jest. Medium które wprowadza cenzurę komentarzy czytelników opatrzone ich imieniem i nazwiskiem jest sprzedajną medialną porstytutką i tylko szkoda mi Pani Kamili kóre twierdzi że jej medum jest szukanowane przez władze eblląga. Ja na miejscu wszytkich kandydatów już zastanowiłbym sie czy Prezydent mają od obuwateli miasta informacje o takiej cenzurze nie powienien złożyć wniosku o wykreślenie takiej readkacji z rejestu czasopism. Można angażować się politycznie - dziennikarz nie traci praw wyboczych ale wykorzystywąć media do tworzenia bański infomacyjnej to już etyce dziennikarskiej zaprzecza. Ale fakt opinii Panóew Gęsickiego i Gruchalskiego warto byłoby wysłuchać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-10)
Reklama