UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie, Nie i jeszcze raz nie! Po ewentualnym objęciu fotela wejdzie w koalicję tymi skompromitowanymi nieudacznikami z PO, PSL SLD sterowanymi przez harleya, czerepaka i motorówkę. A im mniej nic nie robiących POwcow w mieście tym będziemy zdrowsi. To Populiści składający obietnicę bez pokrycia (pamiętacie?zielona fala, wy kupcie piłki a ja zbuduję boiska ?)Większość z nich została już raz odwołana w referendum. To ludzie odpowiedzialni za doprowadzenie do ruiny największego basenu w Europie. Likwidację kolei nadzalewowej, drogi do nikąd na modrzewinie, likwidacja elmetu. Ta toksyczna pępowina musi zostać raz na zawsze odcięta więc musi zostać wybrany człowiek spoza tego toksycznego czerwonego układu. Takim kandydatem jest Pan Śliwka i Pan Rembelski. Reszta będzie kontynuować nierzady obecnie rządzących i nie zmieni się nic. Zresztą człowiek mający na profilowym flagę Ukrainy to wątpliwej jakości kandydat bo tu jest Polska
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    Jawamwojtaniewybierałem(2024-02-04)
  • MariuszLewandowski-Fc @Jawamwojtaniewybierałem - Rembelski i Śliwka wspólnie i w porozumieniu odpowiadają za kradzież majątku odlewni " Bumaru"w Pasłeku-pierwszy bo miał w tym osobisty udział i sam jest beneficjentem tej mega malwersacji drugi, ponieważ jako mieszkaniec Pasłęka a potem wiceminister aktywów państwowych nie rozliczył ani s półeczki rembelskiego, ani samorządu w Pasłęku i nie zrobił nic, żeby decyzje administracyjne wydane wbrew prawu i wpisy w księgach wieczystych skorygować. Na szczęście po kilku oficjalnych pismach zaczyna się badać odpadki po odlewnicze i ich wpływ na środowisko. Prokurator od dawna powinien być w archiwum Bumaru urzędzie miasta Pasłęka i zabezpieczyć majątek remeblskiego na poczet przyszłych kar. Jak widać Kobylarz, teraz chyba w partii Ziobry, trzyma nad nim parasol i tak wygląda naprawdę działanie politycznych śmieci po szmacie, jaką dziś jest Kukiz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-04)
Reklama