UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • współczuję p. Mariuszowi, śni mu się p. Arek i dostaje zmazów nocnych, przy śniadaniu, obiedzie i kolacji modli się "na pohybel". Panie Mariuszu, odpuść i po chrześcijańsku przekaż znak pokoju.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Skończ Waść(2024-02-04)
  • MariuszLewandowski-Fc @Skończ Waść - Mi się tam Jachimowicz nie śni, ale widzę, że jak wielu jego kolesi probuje Pan mnie ośmieszyć i zdyskredytować jego metodami zaczerpniętymi wprost od Berii czy Gebelsa... Te zmazy nocne to widzę Pana problem, bo ja jakoś zawsze miałem partnerki, o których Pan zapewne mógłby marzyć, ale zostawmy to na boku. Co więcej, nie bardzo chyba Pan rozumie, że Jachimowicz nie jest ani jedne, ani sam i tak naprawdę to on Bocheńska i wielu innych są efektem błędów w działaniu prawa unijnego. A to że jest w Elblągu czytelnym symbolem całej tej patologii, chyba pisać nie muszę. Proponuję przenieść dyskusję na poziom mniej erotyczny, bo wychodzisz Pan na chłoptasia, co jeszcze nie widział gołej kobiety, a to dobrze o Panu nie świadczy. Jak przestanie się Pan koncentrować na zmazach proszę się ogarnąć i chętnie posłucham sensowej riposty. Chyba że woli PAN być kolejnym " żołnierzykiem Areczka i Spółeczki" który będzie odpowiadał na sali sądowej. De gustibus.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-04)
Reklama