UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czytam i nie wierzę. Jak widzę komentarze hejtujace Pana Pawła, które piszą albo ludzie, którzy go kompletnie nie znają, albo ludzie pełni złej woli wiedząc, że kłamią. Znam Pana Pawła od lat i darzę ogromnym szacunkiem. Zrobił bardzo dużo dla Elbląga i dla jego mieszkańców. Jest człowiekiem bardzo kulturalnym, mądrym, a przede wszystkim uczciwym! Gdyby został prezydentem na pewno kondycja naszego miasta by się poprawiła. Powodzenia życzę Panie Pawle.
  • MariuszLewandowski-Fc Czuje, że to przytyk do mnie więc odpowiadam. Znam Pana Pawła, chyba od zawsze i do czasu, gdy pomimo prośby nie dał mi mikrofonu podczas protestu sędziów na placu Jagiellończyka, bardzo go ceniłem i lubiłem. Po tym wydarzeniu myślałem o skardze do Rady Miasta i publicznym omówieniu sprawy co może zrobię, bo nie akceptuje faktu, że urzędnik powołany do obrony praw słabszych zachował się jak zwykła św.. tylko dlatego, że jest poza godzinami pracy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-04)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Nie dał mi mikrofonu!!! Nie, no człowieku. Rodziewicz jest św... Bo nie dał ci mikrofonu? Dlatego go hejtujesz? Wow, ty to masz poluzowane! Weź sobie wymyśl jakiś lepszy pretekst, bo się fest ośmieszasz. Widać od razu, że ktoś ci płaci za hejtowanie Rodziewicza. Jestem pod wrażeniem, że nie macie na niego nic lepszego niż mikrofon :)
  • MariuszLewandowski-Fc Mój drogi negujesz fakty czy nie podzielasz moich wniosków ? Bocheńska jak KOD-owała zrobiła to samo, posłanki lewicy jak była manifestacja z platformą pod katedrą wezwały nawet Policje, a na spotkanie z Kaczyńskim w szkole za torami nawet mnie nie wpuścili. Koleżanki i kolesie Areczka od Dotacji chceli to samio zrobić podczas spotkania z Bodnarem a jak się zachował Pan Profesor niech ci powie sam Rodziewicz bo tam był. Ja po takich detalach odrózniam Polityków od politykierów i swoje opinie podpsuej swom nazwiskiem. Ty widać nie masz tyle odwagi ale uważaj bo jeszcze krok i to prokurator ustali twoje imie i nazwisko a ja wspisze je w pozew. Na pozwy od Wcisły czekam dziesięć lat na pozew od rembelskiego czhyba pięć a Kowszyński ze swoim przywatnym aktem oskarżenia sprawił że zostałem uniewinniony za co do dziś mnie nie przeprosił. Miej odwagę i zaproś mnie do sądu zanim zrobię to ja jeśli dalej chcesz mi zarzucać kłamstow czy konfabulacje w kwestii faktów. Opnii możesz nie podzielać ale kłamcą mnie nie nazywaj bo drogo cię to będze kosztowało.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    11
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-04)
  • @MariuszLewandowski-Fc - A tak mam pytanie, o pewną dotację, na pewną taksówkę, dla człowieka, który akurat nie posiadał prawa jazdy. Wie Pan coś na ten temat?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    To ciekawe(2024-02-05)
Reklama