UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Typ to zadufana w sobie miernota bez realnych sukcesów, przegryw który nawet Wróblewskiego nie potrafił doprowadzić przed oblicze sądu, pcha się do polityki bo jego portfel jest pusty tak samo jak puste są jego obietnice
  • MariuszLewandowski-Fc Ooooo tu chłopie robisz z siebie.... Marionetka zgoda ale raczej strowana interesami Bochńskiej i całej nierządndej pozarządówki która chce wykorzystać jedgo doskoała pracę i pomysły jako rzecznika do własnych celów ok. Roli Pana Julisza Marka nie rozumiem ale sam fakt że wrócił z emerytury uznaje za pozytyw i to bardzo wielki bo bardzo go lubię jako dziennikarza za to że posprzątał w redakcji po Piśkiewiczu. Sprawdziłem i na jego własnym portalu zamiesciłem kilka nieprzychylnych Roadziewiczowi komentarzy - wszystkie wiszą nie tak jak w Info gdzie wydawca chyba Gęsek czy jakoś tak wycina wszystko o śliwce do dna i moderuja prawie każdą debatę polityczną. O dziwo ale i dzieki osobisten niezalęności naczelnego nie robi tego Portel który pracuje na automatycznym systemie cenzury wpisów i blokuje slowa zawiarające określone zwroty lub slowa. Gdybym napisał nazwisko naczelnego system by wpis zatrzymał do moderacji - jeśłi pisze naczelny post idzie od razu ponieważ jestem zalogowanym uczestnikiem i redakcja wie że to ja i każdy może mnie pozwać do sądu za to co pisze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    11
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-04)
Reklama