UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Paweł Rodziewicz to najwłaściwszy kandydat na prezydenta miasta, które jest w tragicznej kondycji. Swoją dotychczasową pracą pokazał, że jest w stanie pozyskać do współpracy ludzi kompetentnych i chętnych do działania. Zarówno doświadczonych zawodowo, jak i młodych zdolnych. Powodzenia!
  • MariuszLewandowski-Fc Mój drogi co ty masz między uszami ? Paweł Rodziwicz jest nalepszym przykładem że Wróblewski potrafi nie tylko wybrać odpwoiednich ludzi do odpwiednich zadań ale i że potrafi im stworzyć warunki do pracy. Zmiana dyrektora EPECU pomimo protestów Wcisły doskonale w tej spółce zadziałała co pokazały wykresy z konferencji w sprawie ciepła. Może EPT jeszcze nie ma szczęścia ale i obcny dyrektor czy prezes coś tam zaczyna robić tyle że Modrzewina już zaskoczyła i sama się rozbuja Pilichowski wprowadził Zielony Budżet a dla mnie to on jeszcze jest młody. Muślenie boli czy tak sobie piszesz bez zastanowienia ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    13
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-03)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Hahaha Człowieku, co za bzdury! :) Paweł Rodziewicz to najlepszy przykład tego jak Wróblewski traktuje ludzi wybitnych. Każdy, kto pokaże, że potrafi coś zrobić, jest przez niego i jego otoczenie traktowany jak zagrożenie. Najwyższy czas na to żeby prezydentem został ktoś, kto nie boi się ludzi inteligentnych. Ja będę stawiał na Rodziewicza. To jest człowiek, który pokazał, że potrafi pracować z ludźmi i dla ludzi, ma odwagę i jaja. Takiego prezydenta nam potrzeba
  • MariuszLewandowski-Fc Ależ mój drogi, to, że Wróblewski jest ostry zdecydowany i z nikim się nie patyczkuje, jest bezdyskusyjne. Kiedyś zapytałem o to Nowaka i powiedział to samo, tyle że Jest Skuteczny. Z śp Wilkiem, wygrał trzy do jednego w II Turze, a chyba nie chcesz mnie przekonywać, że Pan Jerzy za życia nie dbał o mieszkańców i nie potrafił się nad nimi pochylać jak Prezydent, a potem jako Poseł. Stawiaj, na kogo chcesz - ja i paru kolegów od dawna stawiamy na Tolka Banana, ale wybory samorządowe traktujmy poważnie. Polityka mój z drogi jest bagnem właśnie dlatego, że każdy dla każdego jest zagrożeniem i jeśli potraktował Rodziewicza jako zagrożenie, to miał instynkt i zdolność przewidywania cechy dla polityka bezcenne. Paweł Rodziewicz jako rzecznik jest super urzędnikiem, a jako polityk jest kiepskim pyszałkiem i stawia się ponad innymi zupełnie jak kiedyś Maria Kosecka. Pycha kroczy przed upadkiem i bardzo się boje, że Wróblewski zwolni go z pracy całkiem na poważnie a szansę na to, żeby coś objął, ma takie jak w parlamentarnych. Zresztą dla mnie każdy, kto się zgodził na kandydowanie, Falejowej na jedynce jest politycznym sprzedawczykiem. Rodziewicz jak Klim sprzedał Elbląg - ten pierwszy za chwilę "splendoru" bycia tłem dla niepełnosprawnej politycznie olszynianki drugi za stanowisko szefa jej biura. Kto się na to godził, jest politycznym dnem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    10
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-04)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Nie ma Pan nic lepszego do roboty niż odpisywanie i negowanie każdej pozytywnej opinii czy komenatrza na temat kandydatury Pana Pawła? Polecam zająć się swoim życiem i sprawami, bo widać ewidentnie że jakiś problem tutaj jest.
  • MariuszLewandowski-Fc Mój drogi Elbląg to moje miasto i moje życie i własnie muszę się nim zająć ze szczególną starannością i za kilka dni wracam do domu. Rodziewicz to pikuś i to co pisze to raczej życzliwe uwagi bo jego pracę jako urzędnika cenią bardzo wysoko czego po sprawiedlwiości chyba nikt mu nie zamierza odawiać. Ale to co mu oddaję jako urzędnikowi nie przekładam na jego potencjalne zdolności do udziełu w życiu politycznym - tu ludzi jego pokroju widzieć nie chce bo jest wierną kopią Nowaczyka, Koseckiej iw ielu innych nie rozumiejących że poki mamy demokrację to kążdy z nas ma prawo głosu i ma je szanować. Jestem na takie zachowania wyczulony i z pełną odpwiedzialnością swoje opinie i fakty z których je wyciągam przypominam. Jeśli Pan Rodziewicz jak Paweł Kowszyński pozwie mnie przed Sąd z przyjemnością się przed nim stawię ale każdego cżłonka Juistiti czy uczestnika sędziwowskich protestów będę z konsekwencją wyłączał jako pozbawionego bezstronności wewnętrznej i sprzyjającemu osobie kóra politycznie protesty tego środowiska wspierała.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    11
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-04)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Nic tam nie mówię ale pieniactwo sądowe jest jednym z objawów paranoi. Tak w psychiatrii stoi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Jejku...(2024-02-05)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Wróblewski potrafi stworzyć warunki do pracy?! A od kiedy niby? Jakoś od ćwierć wieku nie pamiętam, żeby się zachował jak normalny człowiek, a nie nafoszony bachor otoczony swoją kliką. Zmiana dyrektora EPEC-u jest fasadą wobec podwyżek, o których Wróblewski mówił, że są obniżkami. Kto ściągał z Gdańska "fachofców"? Marsjanie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Oszalałeś?(2024-02-05)
  • MariuszLewandowski-Fc @Jejku... - Akurat na paranoję żaden lekarz nie wpadł ale jeśli jej efaktą są dwa wyroki w których Europjski Trybunał Praw Czałowieka w Srasburgu uznał naruszenie mojego prawa do sprawiedliwego procesu to chcuiałbym więcej takich paranoików w Elblągu a paru znam. Człowiek mądry zajmuje stanowisko jak wie o czym mówi przynajmniej w zarysie. Ty jak widzę nie wiesz albo udajesz że nie wiesz więc poczytaj co o tym pisze psychaytria, ....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-06)
  • MariuszLewandowski-Fc @Oszalałeś? - No chłopie widzę żeś jak Filip w konopiach.... Poprzednia rzecznik /Kućmańska/ nie występowała do sądy bo nie miała na to środków w budżecie, Żona swijego mżęża wieć piła kawę, kogoś wysłuchała, coś tam doradziła czasem coś napisała.... Rodziewicz bez środków na swoim paragrafie i delegacji w ustawach nic by nie zrobił więc jego sukces jest mixem - delegacji ustawowej, środków finsnsowych i osobistej aktywności.... Może i Marsjanie ale wolę marsjan z Gdańska niż tych z Pasłęka po pierwsze a po drugie już na konferencji w kamieniczkach pokazali że Dojazdowa produkuje ciepło po mniejszych koztach niż nieponosprawni umsyłowa marsjanie z Energiii. Skoro krasulski albo śliwka zatrudnia tam takich kolesi jak traksik czy opaczewski to czego się spodziewasz ? Ołowiana głowa ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-06)
Reklama