UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Jarek ma problem bo po śmieci śp Jerzego Wilka i paradzie z próbą zrobienia z portu sunekury dla ludzi Krasulskiego nie ma kandydata to łata posłem.... Osmieszył się z dożłobowcem opaczewskim bo czymś musiał zaplacić Bielanowi za sprzedanie Gowina a o listonozu Traksiku nie ma co gadać bo zaraz dostanie kopa z Enegii i wróci do noszenia torby.. A sorki może dostanie elektryczny rower jak kurierzy DHL w Niemczech. Jeśli ktoś nie docenia pracy Pruszaka i Hajdukowskiego w latach 2013-2015 to przekreśla pamięć śp. Jerzego Wilka plując na jego grób i dorobek. Polityczna porażka chyba nawet większa niż ta jaką miąło PO po Nowaczyku bo na własne rzyczenie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    16
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-03)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Na własne "RZYCZENIE" to Ty chłopie weź słownik do ręki, zanim się zaczniesz wypowiadać na tematy przerastającę Twą zdolność percepcji.
  • MariuszLewandowski-Fc @Rtx - Z treści wpisu wnioskuję że nie zrozumiałeś treści więć czepasz się formy. Sorki pisze z ręki bez korekty i za błędy przeproszam Prof Klemens Burchard dał mi z pismenej matury 4 widać roczne korepetycje z ortografii nie wiele dały a po 30 latach i operacji przecięcia wiązadeł placów prawej ręki jest jeszcze gorzej... Jeśli Twoim zdaniem wnioskowanie z tego co widzę mnie przerasta to zobacz czy od 2013 r choć raz się pomyliłem w ocenie i probnozie faktów ? Maria Kosecka - ex radna..... Faljowa - ex posłanka.... O Referendum z 2013 r nie wsponmę i przegranej śp Jerzego Wilka w 2015 też zaponiałeś ? Imponująca amnezja... Sympatyk Jarka od Kaczorków ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    13
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-03)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Klemens Borchardt a nie Burchard. Kolejny babol jakich wiele u ciebie. I nie tłumacz się tylko sprawdzaj co napisałeś. Ludzie to czytają. Więcej szacunku.
  • MariuszLewandowski-Fc Zapewne masz racje ale proszę żebys mnie o brak szacunku dla mojego wykładowcy i Nauczyciela przed duże N nie imputował. To jak się zachowała Pan Profesor gzy koelegą z klasy spałowali na komisariacie kolejowym milicjanci zapamiętam do końca zycia i do końca życia szacunek dla niego jako Wychowacy ale i Obuwatela zachowam. Nie sprawdam ponieważ mam przekonanie że tresć jest ważniejsza od formy co stawia mnie w gronie techników acz w opozycji do humanistów. Dwaj moi przyjaciele z dziecińcwa doskonale to pokazują jeden został rzeżbiarzem we Wrocławiu drugi wykłada fizykę w Gdańsku. A ja mogę pierwsemu ostrzyć dłuta a drugiemu kredę. Pozatym przesadzasz kto by tam czytał wiejskiego głupka.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    9
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-03)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Imputować można coś, a mie kogoś. Oj, Seppuppu..
  • MariuszLewandowski-Fc @Hggh - Szacun zachowałeś czujnosc na posterunku wysuniętym nieuzbrojonym.... tak między nami czasem podpuszczam i humaniści dają się na to nabrać.... Ale ty matury za kury i kaczki jak niektórzy nie zdobyłeś co należało udowodnić że zacytuję śp. Sadochę Howg
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    8
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-03)
Reklama