UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nawet jak poparcia missanowi nie udzieli oficjalnie to strategicznie wiadomo, ze po cichu pewnie pojdzie fama na kogo. To jest jak puzzle. Ja jestem za pelna zmiana. Sliwka to gwarantuje.
  • Śliwka to gwarantuje ruinę, rozdawnictwo i powiększenie długu miasta. NIE MA NIC ZA DARMO ! ZA WSZYSTKO PŁACĄ MIESZKAŃCY, PODATNICY ! Za darmo komunikacja? Za darmo parkingi? Nowy stadion? Nawet idiota z IQ poniżej widelca wie, że za darmo to można tylko w łeb dostać w Warszawe na Pradze. Po co piszesz takie dyrdymały?
  • Darmowa konunikacja jest w wielu miastach i sprawdza sie bez problemu. Parkingi rowniez. Miasta pokroju Elbląga maja duzo wieksze stadiony i zyja. Jak sie przyzwyczailes do tej stechlizny to Twoja sprawa. Taka natura czlowieka - nawet idiota z iq widelca wie, ze czlowiek dostosuje sie do wszystkiego. I życia w dubaju i zycia na Syberii. Pieniadze w Elblągu sa prosze mi wierzyc. Zobaczycie jak wygra Śliwka, szybko wyjdzie skad te pieniazki beda :) i napewno nie z dlugu. Czas najwyzszy przestawić myslenie. Ze mozna. Jak całe życie beda ci wciskac ze kasy nie ma to tak tez w ta narracje przywykniesz. Śliwka prezydentem.
Reklama