UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najpierw proszę startować na radnego, doświadczyć samorządu od podstaw, a potem starować wyżej ! Póki co marne szanse i nie przebije pan luzu, otwartości, wiedzy i doswiadczenia parlamentarnego Pana Śliwki oraz świetnej znajomości samorządu i jego ciemnych stron Pana Rembelskiego !
  • Śliwka, to matyle luzu, co mu Kaczor smyczy popuści. WON !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    58
    26
    PISuar wsrt zero(2024-02-22)
  • Dziwny komentarz, biorąc pod uwagę, że Rodziewicz to prawnik który pracuje w urzędzie
  • @PISuar wsrt zero - To poziom wyborców Rodziewicza i Missana. To jedna klika, która nie chce oddać władzy.
  • Prawnik z wykształcenia, ale rzecznik praw konsumentów o których walczy, a nie komitetu prawnego Wróblewskiego, któremu jeszcze nie udało się wygrać żadnej poważnej sprawy. Paweł Rodziewicz mówi dość tego jako prawnik, urzędnik i pracownik.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    6
    Realia(2024-02-22)
  • Pan Śliwka to idiota. Happening owiec a nie samorzadowiec
  • Była o tym także mowa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    niewiemsiewypowiem(2024-02-23)
  • @PISuar wsrt zero - Powiedzialo 0
  • @Realia - zgadza się nie wygrał prostej sprawy o parking jednej osoby gdzie poszkodowanych było 40 obywateli Elbląga
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    obywatel2(2024-02-23)
  • @obywatel2 - Wygrał moją sprawe, która była raczej trudna. Byłam z nim na sali sądowej i zrobił na mnie ogromne wrażenie. Ciężko mi sobie wyobrazić lepszego rzecznika. Ogromne zaangażowanie. Jeśli byłby takim prezydentem, jak jest rzecznikiem, to dla naszego miasta było by niesamowicie dobrze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Ewa Pow(2024-03-04)
Reklama