UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja zagłosuję na każdego, kto mi obieca, ze ten okropny, wyjący samolot zniknie. Dzisiaj już zaczął wyć. I tak będzie w każdy weekend do jesieni. Zabrania się odpalania fajerwerków, bo zwierzęta się boją, mają traumę. A w Elblągu od 2017 roku w kazdÿ weekend od wiosny do jesieni warczy ten samolot. Dzisiaj do południa było super, cicho, ptsszki śpiewaja. Potem zaczął wyć ten samolot. Ptaszki ucichly, trzeba było ewakuować się do domu. Zamknąć okna. Jeżeli nikt w Elblągu nie chce chronić ludzi przed tym notorycznym hałasem, to może ktoś ochroni ptaszki. Panie Missan, Panie Śliwka. Oddam na Was głos, jeżeli obiecacie, że ten samolot, który torturuje nas od kilku lat zniknie. Pozdrawiam
  • Zaczęło się. Dopiero kwiecień a ten już warczy. Czy panowie kandydaci na stanowisko Prezydenta miasta tego nie słyszą? Gidz.18 15 w Elblągu, sobota a nad miastem jeden wielki warkot. Skandal. Dobrze, że mam możliwość ucieczki z tego miasta. Tak więc towarzystwo hejtującd i popierające Aeroklub i ten samolot nie musicie mnie wyganiać z miasta. Sam się ewakuuję.
Reklama