UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak widzę komentarze nawiązujące do miejsca urodzenia pana Andrzeja Śliwki i wyciąganie na tej podstawie wniosków, że skoro jest z Pasłęka to nie może być prezydentem Elbląga. To mnie śmiech przeplatający się z żalem ogarnia. Żal mi tych ludzi co tak ciasno myślą, że nie wychodzą poza swoje miejsce zamieszkania - małomiasteczkowość i to właśnie charakteryzuje większość mieszkańców Elbląga, dlatego głosują tak jak głosują i mamy tak jak mamy. A mówiąc o kandydacie na prezydenta panu Andrzeju Śliwce, to trzeba powiedzieć szczerze, że to człowiek który widział coś więcej niż Pasłęk i Elbląg, bo przecież mieszkał i pracował w Warszawie. Więc warto wybrać człowieka, który zdobył doświadczenie w większym mieście.
  • MariuszLewandowski-Fc Miejsce urodzenia jest mniej ważne niż brak związków z Elblągiem. Pisząc List do Śliwki uważałem że jest podłym i cynicznym kłamcą i atakuje pamięć św Jerzego Wilka z politycznej zazdrości. Dziś mam wątpliwość czy niesławny pretendent wie że decyzja o rezygnacji z budowy Stadiony i budowie CRW Dolinka była decyzją tego człowieka. Słuchając tego co mówi mam wrażenie że żyje w matriksie a fakt że nie potrafił odnieść się nawet to sprawy odlewni " Bumaru"w Pasłęku pokazuje że o i swoim rodzinnym mieście nie wie nic.... Typowy desant z Warszawki - bez szans by zrobił cokolwiek dobrego bo zaczynał od psucia pamięci śp. Jerzego Wilka, ,, ,Na co mam człowiek z doświadczeniem w lizaniu "rowa żoliborskiego konusa" jak o jareczku mawiała Angelika. Facet zdalnie sterowany bez krzty samodzielności..... Fe....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    7
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-13)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Szanowny Panie i cale szczescie, ze prezydent Wilk podjął wtedy taka decyzje, bo przynajmniej mamy drugi kryty basen w miescie. Cale szczescie, ze posprzatal prezydent Wilk tą decyzja balagan po poprzedniej ekipie. Bo nie byloby ani stadionu ani basenu. Niech sobie Pan przeczyta artykul opublikowany na portel. pl w dniu 03.09.2013 r. pt. Basen, czyli jak nie stracić unijnej dotacji. To nie sa odlegle czasy 11 lat temu i mozna znalezc wiele artykułów nawet na portel o okolicznosciach rezygnacji z budowy stadionu wowczas. Ja sobie temat odswiezylam dzieki starym artykulom i innych tez zachecam, bo widze teraz proby przedstawienia tamtych okolicznosci w inny sposób. A tak nie mozna robic.
  • MariuszLewandowski-Fc Pogląd Pana podzielam w całości dlatego opinie Śliwki mnie drażnią. Byłam na konferencji prasowej gdy śp Jerzy Wilk o tym informował gdzieś pewnie mam jej nagranie. Rozumiałem jak to było trudne i cieszę się "jak cholera" że tak wyszło Skoro Śliwka nie wiem jak to było powinien wybrać się na szczaw i mirabelki i wrócić jak się Elbląga trochę douczy, ,, ,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-13)
  • Wypominanie pasłęckiego pochodzenia Andrzejowi Śliwce wynika przede wszystkim z amatorszczyzny tych, którzy robią propagandę drugiemu kandydatowi. Jest to bardzo żałosne. Tak samo zresztą jak podawanie argumentu o zamiarze kradzieży portu lub uwłaszczenia się przez PiS na elbląskim porcie. To zresztą wymyślił elbląski senator J. Wcisła, który nie tylko w tej sprawie pokazał, że głębokie myślenie i ogólnie wysiłek intelektualny są mu obce. Po co się wysilać zdaniem senatora, skoro ciemny lud elbląski kupi każdą bzdurę??
  • MariuszLewandowski-Fc Co do poziomu senatora Wcisły zgoda nie mniej co do samego Śliwki to nic chodzi o pochodzenie ale fakt że nie ma z Elblągiem żadnych związków i z tego co mówi wynika że nie ma najmniejszego pojęcia o tym co się w mieście działo przez ostatnią dekadę a to zarzut niekompetencji. Co zaś do owego przejęcia Portu to jak wynika z faktów wymyślił to sam Śliwka bo to on złożył taką propozycje Wróblewskiemu co oznacza że o jego intelekt wysokich lotów nie jest. Jestem zdania że dożłobowiec opaczewski miał po referendum rembelskiego zostać komisarzem i oddać port Śliwce czego jak widzę i Pan swoim intelektem nie ogarnia. Jeśli nie zna Pan zasad podziału zysków w spółkach kapitałowych radzę się edukować bo wychodzisz na ignoranta co dowodzi że jesteś trollem Śliwki tyle że nie jednolinijkowym za 3 zł ale takim który aspiruje do elity i pisze swoje posty po 5 zł od sztuki. Proponuje sprzedać się Missanowi może on zaproponuje Panu po 7 zł od wpisu.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-14)
Reklama