UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • to co teraz wyprawia rząd to anarchia i bezprawie nie ma wolności słowa druga Białoruś po każdego mogą przyjść silni ludzie i wywalić z dom cztery wyroki sprzeczne w jednej sprawie
  • "to co teraz wyprawia rząd to anarchia i bezprawie" - Doprawdy? Jakoś ja widzę, że w końcu jest wolność i nie ma żadnej anarchii, poza tym co wyrabiają wielbiciele tej niszowej partii przestępców. Wierzę, że będzie dobrze. Winni pójdą siedzieć i się uspokoi. Od zawsze, każdy zatrzymany bandyta gra przecież poszkodowanego, jak ludzkość istnieje i niektórzy im wierzą też od zawsze. Tak to już jest.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    13
    N.p.(2024-01-13)
  • @N.p. - chyba czas wybrac sie do okulisty
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    doktor(2024-01-15)
  • @doktor - Stary argument podpierania się Bogiem przez oszukańców (przez to miałbym ich traktować za uczciwych), na mnie nie działa, jest dla ślepych naiwnych. Ja wzrok mam bardzo doby. Przez 8 lat PIS rzad nie zrobił jednej dobrej rzeczy, rzadko szkodził mało, a dużo częściej szkodził bardzo. Jeszcze częściej oszukiwał i kombinował. Ale pięknie, że cwaniaki pisaki zaczynają za swe czyny odpowiadać karnie i wielu jeszcze odpowie mam nadzieję. Pozdrawiam.
Reklama