UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Elblążanie! Przed pójściem na wybory wykazcie się minimalnym zaangażowaniem w celu zapoznania się z nazwiskami z obecnego samorządu, wydrukujcie sobie listę z nazwiskami obecnego samorządu idźcie z tą listą na wybory i jeśli chcecie realnej zamiany na lepsze to pod żadnym pozorem nie glosujcie na żadne nazwisko z tej listy. Porównajcie swoją listę z nazwiskami na karcie do głosowania i nie glosujcie na te nazwiska! To jest jedyna recepta na poprawę sytuacji miasta i zmianę na lepsze. Obecna ekipa działała bardzo szkodliwie na nasze miasto i doprowadziła je do ruiny. Nie pozwólmy aby ci ludzie dalej szkodzili nam i naszemu miastu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    105
    28
    Mama Karoliny(2024-01-12)
  • @Mama Karoliny - szkodliwie to na mnie działają twoje wypociny pisowski wazeliniarzu
  • @Mama Karoliny - A nowa ekipa na tym samym budżecie będzie niby działać lepiej? Mitomanką jesteś.
  • @Mama Karoliny - Jedziesz zakreśl wszystkie nazwiska radnych PiS chcę wiedzieć na kogo nie głosować. Dzięki ciociu dobra rada.
  • Jestem zniesmaczona. Jestem dziewicą a Karolina jest z niepokalanego poczęcia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    18
    Mama Karoliny(2024-01-12)
  • @Mama Karoliny - @Mama Karoliny, a co na to Karolina, nie ma swojego zdania ? Mamusia mysi się za nią wypowiadać, ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    10
    Tata Jasia co ma ptasia(2024-01-12)
  • @Mama Karoliny - Córka pisośliwki
Reklama