UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czemu te pisiory tak lgną do Elbląga nie dość im porażek?my elblążanie dumni z KO nie chcemy ich tu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    67
    23
    Mama Karoliny(2024-05-01)
  • @Mama Karoliny - Jak sprytnie można ztrollować konto. Się Mama Karoliny zagotuje. Na razie jest w amoku majówki.
  • @Mama Karoliny - Pisz za siebie, ja jestem elblażaninem z krwi i kości i nie znoszę złodziei, oszustów, krętaczy. kłamców i sprzedawczyków, jednocześnie szkoda mi idiotów i idiotek, którzy na nich głosują, mamo Karoliny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    5
    Ędward Ącki(2024-05-01)
  • @Mama Karoliny - Za dużo. TVN 24 mózg Ci wyprał. To PO przegrywa już 9 razy z rzędu z PiSem. A rządzi dzięki satelitom której mają większość. Wiec nie pisz bzdetow kto przegrywa. Bo robisz z siebie błazna.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    16
    E-g 4(2024-05-01)
  • @E-g 4 - "To PO przegrywa już 9 razy z rzędu z PiSem" - tylko z PIS oszustami nikt rządzić nie chce. Same wygrane same.... same
  • @Mama Karoliny - Kasa leci za pisanie bzdur lub brak rozumu. Jak elblążanie są dumni z ko może niech pani napisze. Elblągiem rządzi koalicja 13 grudnia i wszyscy widzimy mizerię ich rządów.
  • @E-g 4 - Zwoje mózgowe wyprasowane??!
  • @bra - "wszyscy widzimy mizerię ich rządów" - Nikt kobiet nie bije, lewych wiz nie załatwia, nie burzy elektrowni. Tylko uniewinnia przestępców, ale to nie rząd... mizeria.
Reklama