UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kryminaliści z list PiS. Brawo !!! A czekają na postawienie następnych zarzutów. Ciekawe jacy idioci na nich zagłosują?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    119
    24
    ksamol(2024-05-01)
  • @ksamol - oj znajdą sie w elblągu ich niemało
  • @ksamol - Spójrz na swoich idoli z rudym na czele, to są dopiero kryminaliści, złodzieje i judasze, którzy za srebrniki sprzedają Polskę. Wiem że to co napisałem do ciebie nie dotrze, bo masz mózg wyprany przez media kgb, szkoda mi takich ludzi jak ty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    21
    Truso(2024-05-01)
  • @Truso - o tym wypranym mózgu to chyba do lustra mówiłeś. Nie pamiętam tylu afer za czasów poprzednich rządów ile teraz wychodzi na jaw po 8 latach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    6
    DasModel(2024-05-01)
  • @DasModel - Jakich afer?Zresztą ja patrzę co zrobili dla Elbląga I okolicy, gdyby im nie przeszkadzano, to nasze miasto by kwitło, a ty jak oglądasz TVN, i ci powiedzą że g. jest smaczne to je zjesz?
  • @DasModel - Napisz jakie afery. Na razie to popierdułki i rażace łamanie prawa przez Sienkiewicza, Bodnara czy Kierwinskiego. O problemie z Grodzkim czy Giertychem nie wspomnę.
  • @bra - Slyszales o obsadzanie rad nadzorczych spolek panstwa geniuszami biznesu z dyplomamin Colegium Humanum?
Reklama