UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ten z jedynki KO beszczelność! 15 lat temu obiecał zieloną falę w mieście na sygnalizacji świetlnej. Aby zweryfikować jego prawdomówność i spełnianie obietnicy polecam przejechać się autem od dworca PKP przez hetmańska, 12 lutego, płk Dąbka, Ogólną. To podłe nie spełniać obietnic i pchać się na stołki. Pytam się w jakim celu? Skoro nic nie robiłeś w mieście to po co będziesz zajmować stołek w sejmiku? Czy tak jak Grażynka aby blokować rozwój naszego miasta na rzecz Olsztyna? Wstyd i hańba! Ludzie nie glosujcie na tych oszustów z KO!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    15
    Mama Karoliny(2024-03-07)
  • @Mama Karoliny - Liczniki czasu też obiecał, a teraz jego partyjka będzie robić stadion jego kochanej Concordii, lej tur
  • @Mama Karoliny - Mamo Karoliny- pomyśl choć odrobinę. Wyobrażasz sobie zrobienie zielonej fali na Gronwaldzkiej, Tysiąclecia i podobnych ulic, których w żaden sposób nie można poszerzyć, a natężenie ruchu jest tam b. duże? To co, wyburzamy bloki, poszerzamy ulice i przedwyborczą obietnicą spełnioną.
  • nie wymagaj za wiele od "mamy karoliny"ten facet to pisowski troll i "expert"na każdy temat począwszy od dziur na drogach a końca tematów nie widac.....
  • Trzeba było myśleć składając obietnicę. A składając puste obietnice bez pokrycia wychodzi wasz brak wiedzy i kompetencji. To tak jakby obiecał metro nie wiedząc że trzeba kopać w ziemi tunele. Wy POwcy już całkiem straciliście szacunek i uznanie. Złożył obietnicę bez pokrycia? Wiec won! Pchać się do sejmiku w takiej sytuacji to bezczelność.15 lat to bardzo dużo czasu na jej spełnienie. Po 15 latach elblążanie mówią sprawdzam i widzą że POwiec uprawiał POpulizm i łgał. Obietnica nie spełniona. Ale w po to norma. Motorówka kiedyś mówił: wy kupcie piłki a ja zbuduję boiska. Rodzice dzieciom piłki kupili a motorówka obietnicy nie spełnił. Nawet go już raz na taczce wywieźli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Mama Karoliny(2024-03-07)
  • MariuszLewandowski-Fc @Mama Karoliny - Moja droga ogarnij się bo cię Karolina na starość odda do domu starców. Śp Jerzy Wilk obiecał pogłebięnie Toru Wodnego do Elbląga. Mam nagrania ze wszystkich konferencji i ani słowem nie było rozmowy że coś ma pogłębiać Miasto. Większego kłamcy jak śliwka który złamał te deklaracje zmarłego kolegi nie znajdziesz ani ze świeczką ani z reflektorem ani nawet z latarnią morską.... I masz rację - won do Pasłęka kury na spacer wyprowadzać a co do motorówki to może na swojej motorówce będzie urządzał spacery z kaczkami ? Jedna taka z warszawki jako żywo się nada....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    13
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-07)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Napisz gościu co obiecał Wróblewski i nie zrobił. Inni POlitycy też tylko obiecują. Lider obietnic bez pokrycia jest Tusk. Potrafi w jednym dniu obiecać różne i sprzeczne z sobą rzeczy. Lewandowski Ty też się ogarnij bp wprowadzają eutanazję.
  • MariuszLewandowski-Fc @bra - Rada Miasta o ile wiem ie jest władna do wprowadzenia eutanazji to po pierwsze. Rada Miasta powinna w mojej ocenie przeciwko takim rozwiązaniom zaprotestować w formie uchwały ponieważ ma reprezentować Elblążan a nie kamaryle i układy. Tusk lepszy od Kaczyńskiego - obaj są kłamcami w podobnym stopniu a Donald ładniej się uśmiecha. Ja jak coś obiecam to to robię - gdzieś tam nadal siedzi we mnie Harcerski Krzyż. Wróblewski nie kandyduje a czego nie zrobił powiedziałem mu prosto w oczy na sali sesyjnej w trakcie debaty o współpracy z Tarnopolem. Odrób lekcje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-07)
Reklama