UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Już na starcie trafiony zatopiony, chciał po chłopsku może budowlanemu przestawić opcje strategiczną poczynając od skromnego Janosika a skończy jak klaun na haku bo ta Elbląska inteligencja i ta prostacka anonimowa obsada ogłoszeń sprawi że ten gość już nie istnieje ? Chciałbym się mylić bo sam pracuje ciężko na budowie od 1980 roku i wiem jedno nikt nigdy mi nic za darmo nie dał a kiedy otwierałem swoje firmy to zawsze liczono na łapówki i szukano gdzie najwięcej zabrać by temu który ostatecznie zasłużył na wysoką pracę została niechęć do dalszej walki i zniszczona motywacja pozytywnego myślenia. Dziś czasy jeszcze gorsze bo pajac bez nauki, kwalifikacji mistrza i doświadczenia zawodowego dorabia się w trzy dni, wystarczy tata poseł czy radny miasta..
  • MariuszLewandowski-Fc Mój drogi wybacz ale nadal nie rozumiesz że Rafał Maszka już postawił się w roli klana więc cały twój wywód jest de... Problem polityków z Rafałem jest właśnie taki że jako Klaun mówi rzeczy Śmiertelnie Poważne w niepoważnej formie co dowodzi że poltyki i polityków nie traktuje poważnie. Ty może straciłeś chęć i zniszczono twoją motywacje - my przed dekadę nie widzieliśmy sytuacji stanowiacej zagrożenie dla Elbląga i godzącego w naszą Dumę jako Elblążan. Fakt że łupiezowy napluł nam w twarz taką kandydaturą jest Zagrożeniem dla Miasta co widać po tym co sie dzieje w Enerdze która podnosi ceny i przerzuca na nas kozty tak kompetentncyh ludzi jak traksik listonosz i dołzobowiec opaczewski -politolog. Pedałują przy dynamach ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-07)
Reklama