UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zgodze sie, ze partia dala ciala w wielu rzeczach. Tylko tu powinnismy chyba patrzeć na czlowieka. Tak jak w przypadku Missana - robi zly PR dla Platformy przez swoj brak dzialan i przylozenie sie do obecnej sytuacji w mieście, tak w przypadku Sliwki to partia robi zly PR jemu. Natomiast ja oceniam czlowieka. I stawiam na przewietrzenie urzędu miejskiego. Na młodość. Bo to po tych czasach marazmu jest najwazniejsze. I na koniec. Zyczliwi powiedza, ze przeciez jeśli będzie kandydat PIS to rzad bedzie wszystko znowu blokowal. Ale przecież to rzadzacy zapowiadali ze beda rozmawiac ze wszystkimi. Bez podziałów! To był ich glowny punkt wyborczy! Wiec jeśli mieliby robic pod gorke i cos blokowac bo wygra kandydat PiS to tylko swiadczy o ich ogromnym klamstwie. Bo ja głosowałem na Tuska tylko dlatego aby zazegnac te spory, tymczasem sporow mamy duzo wiecej. Wiec to będzie sprawdzian. Moim wyborem jest Andrzej Sliwka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    Obiektywny komentarz....(2024-02-06)
  • MariuszLewandowski-Fc @Obiektywny komentarz.... - o widzę że kopiuj - wklej z info nie wyszło bo tu wydawca nie zmenił ustawień iliści znaków szczanego trola. Jesteś tak głupi że strzelasz swojemu nidorozwiniętemu politycznie śliwce w tył głowy. Ten konfident krasulskiego zablokował prace w porcie własnie z pobudek politycznych i jeśli będzie prezydentm tego miasta to znaczy że miasto upadło na dno rozowju intelktualnego i moralnie się zdegenrowało jak i same pisiorki. I wtedy sam będę apelował żeby nikt żadych pieniędzy tu nie dał tylko dlatego żeby nie paść takich polutykierów jak psuja traksik i dołobowiec opaczewski a obaj mogą w Enerdze co najwyżej dynamami kręcić. Głowsująć na Tuska zrobiłej mu krzywdę i sorki myśląłem że doceniasz jego osobistą odwagę której śliweczce brak... Za kilka dni wrócę do Elbląga i zaproszę owego herosa myśłi do rozmowy przed kamerami Sądzisz że się stawi ? Nie żartuj, ,, ,,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-07)
Reklama