UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W UE szukać sojuszników? Protasie, ty wróć do przeszłości, ale i teraźniejszości. Nikt z Europy Polsce nie pomoże, a tym bardziej niemiecko- francuska UE. Może Brytyjczycy, ale oni z UE już nie mają wiele wspólnego. PO chodzi tylko i wyłącznie, żeby wywalić USA z Europy i wrócić do współpracy z Rosją. Tak jak było wcześniej, budując m. in. Nord Stream. PO jest bardzo przewidywalną partią, która obecnie nie rządzi Polską, a nią administruje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    38
    10
    jaPolak(2024-06-06)
  • @jaPolak - Odkąd pis przegral 27-1 w parlamencie Europejskim wiadomo że Europa nie będzie ginąc za nawiedzonych duchem księdza pisowców
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Karma wraca(2024-06-06)
  • @jaPolak - Powiedział co wiedział pachołek PiS. Krótką masz pamięć bo UE nic rozpoczęła w 2015 wojenki z nami. Szydło zdejmowała flagi unijne a orzeczenia TK przestały być publikowane. Jak dostali bat 27:1 to nawet Węgry były przeciwko nam.
  • @jaPolak - Szczęśliwie skończyło się prywatne państwo pis. Koniec rządzenia przez podstawionych słupów. Tuska rozliczą wyborcy w 2027 a Kaczyńskiego kto ma rozliczać. Jak on miał swoich słupów do odpowiedzialności karnej. Morawiecki ma ambicje Jarka utopić. Szydło to pionek w nagrodę Bruksela. To już na logikę wiesz, że w nagrodę jedynki dostali też skazańcy. Ja się dziwię ludziom, którzy za tym klaszczą.
  • @jaPolak - Ja też Polak tylko Europejczyk bez kompleksu Paryża czy Berlina jak Wy maluczcy ludzie z PiS.
  • Czemu obrażasz ludzi wydaje mi się że to właśnie Ty masz kompleks wielkich miast czegoś lub kogoś za dużo się na oglądałeś lub na słuchałeś
  • Ty Polakraczej brukselski beton zakompleksiony posłaniec tuskomana
Reklama