UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy to przedstawiciel tej partii która Polskich żołnierzy broniących naszej granicy wsadza do więzienia za oddanie strzału? To partia Polska a może rosyjska lub niemiecka?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    49
    8
    Jawamwojtaniewybierałem(2024-06-06)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - tak
  • @Jawamwojtaniewybierałem - wypłakałeś sie już że ktoś ci podbiera nick ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    nielubiekaczek(2024-06-06)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - "bohaterze"zza klawiatury-jedż na granicę i pokaż jaki jestes odważny-zabierz tylko wagon pamperów-z wojskiem miałes pewnie tyle wspólnego ze oglądałeś czterech pancernych w tv. ogromny stres i nerwy żołnierzom puściły
  • "Czasami lepiej milczeć i uchodzić za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Przecież Duda był współorganizatorem ostatniego lotu tupolewa, do reszty zgłupiał ? Duda upadł ta nisko swymi komentarzami że aby go zrozumieć trzeba się zaniżyć do jego poziomu a to nie takie proste. Ideologia gender ?
  • Bardzo fajna i wymowna grafika.
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Dokładnie tak i nie patrz na tych ujadających sprzedawczyków lemingowych.
  • RMF FM: Żołnierz raniony nożem przy granicy jest w stanie śmierci klinicznej Polski żołnierz, który kilka dni temu został raniony nożem przez migranta przy granicy z Białorusią, jest w stanie śmierci klinicznej - informuje RMF FM. Publikacja: 06.06.2024 12:30
  • @Jawamwojtaniewybierałem - No co ty??? Pan protas nie jest ze Zjednoczonej Rosji
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Spadek po pislamistach(2024-06-06)
Reklama