UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Były wiceminister, poseł A. Śliwka, prócz funkcji zastępcy przewodniczącego PiS w woj. warmińsko-mazurskim, dostał także fuchę od szefa z Nowogrodzkiej członka komisji śledczej d. s.wizowych. Taka komisja wymaga wiedzy, cierpliwości i obecności na posiedzeniach. Czy sobie poradzi? Mam nadzieję że tak. Wszak z Pasłęka się wywodzi. Czy zostanie prezydentem wszystkich elblążan, załatwiającym mieszkańcom wszelkie problemy, jak obiecywał w wywiadzie (kolejnym) dla portalu info? Tu już mam wątpliwości. Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    RoomanR(2024-02-06)
  • MariuszLewandowski-Fc @RoomanR - Posiedzenie ogklądałem i gdyby ów geniusz się nie odezwał byłoby o wiele dla niego lepiej. Co najmniej kipka razy bardziej go intersowawły sms-u niż "praca |w komisji. Gdyby to samo zrobił kierowaca malucha zapewne dostałby kilka mandatów i stracił prawo jazdy za punkty. Jak widąc pisiorki zaostrzyły prawo dotyczące keirowaców a sami sms-ują kierując państwem. Co wolno pisiorkowi to nie tobie smrodzie mówiąc krótko... Coś komuś już załatwił poza posadami dla traksiska i opaczewskiego w Enerdze ? Ty masz wątpliwości ja nie mma żadnych nawet bezrobotny sklepikarz który sprzedawał warzywa na " Miasteczku Handlowym" wie o Elblągu więcej i ma wieksze doświadczenie niż tę ociężały czytelnik smsów od jarusia niezdolny do samodzielnego myślenia. Wymduszka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-06)
  • @RoomanR - Pan owoc pełni w tych wyborach rolę podobną do tej, którą moherek żoliborski wyznaczył Pinokiowi na dwa tygodnie... ma zaistnieć w świadomości wolaków jako przedstawiciel populizmu i socjopatii, która wciąż jest na tyle silna żeby wystawiać wszędzie swoich kandydatów. Na szczęście młyny sprawiedliwości choć nierychliwe i mielą wolno to wkrótce zobaczymy w prokuraturze moherka żoliborskiego i jego przybocznych... Potem pojawią się na salach rozpraw w roli oskarżonych, by w końcu trafić do należnych im zakładów karnych. Tuż po końcu kadencji NAJBARDZIEJ ŁASKAWEGO ADRIANA w historii Polski.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    GłębokaMyśl(2024-02-07)
Reklama