UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na prezydenta powinien startować elblążan znany dobrze mieszkańcom naszego miasta mający jakiś dorobek i cieszący się autorytetem, ale jak widać pis takich kandydatów nie posiada.
  • MariuszLewandowski-Fc Pogląd Szanowneg Pana / lub Pani / podzielam i miło czytać mądre uwagi. W roku 2015 popierałem kandydaturę Edmunda Szweda urodzonego jak śp Czesław Niemen na Kresach. Moża powiedzieć że to człowiek s poza miasta tylko że od zawsze przynosiłe Elblągowi hlubę i jako sportowiec i jako przedsiębiorca i jako jedem z twórców ruchu JPII a potem i mąż stanu bo ało kto wie że po tak zwanej "porażce" w roku 2015 został członkiem komitetu doradców śp Kornela Morawieckiego i całe rozdziały Planu Morawieciego - juniora to kalka z programu Edmunda Szweda dla Elbląga. śliwka robaczywka bo to jak falejowa wydmuszka taty szefa pss w Pasłęku który popycha syna który de facto dla Pasłęka nie robił za wiele i mało jest tam znany a czego chciał dokonać "dla swoich" w Elblągu przypominać nie musze. Tym z Elblążan którzy chcą głosować na śliwkę należałoby "ręce poobcinać" bo chca szkodzić Elblągowi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-06)
  • MariuszLewandowski-Fc I zupełnie zgodzę się z konstatacją że w Elblagu pis takiego kandydata nie ma i to jest tragedia i dowód na degenerację środowiska poltycznego zapoczątkowaną zgodą ma kandydowani do rady dożłobowca opaczewskiego. Jak to sie stało że człowiek od lat publicznie określający się jako nie wierzący i nie doceniający wkładu Kościła w zycia polityczne i o ile wiem rozwodnik z nieślubnym dzieckiem któego matka chyba wolała by taki ojciec kontaktów z dzieckie nie miał i cżłowiek który był w każdej partii politycznej /był kandydatem PO do rady miasta w 2006 razem z Nowaczykiem Wcisła czy Tomaszem Lewandowskim / został radnym ze strony ich partii / wszedł na jej listy - nie wiem ale wiem. Podejrzewam że tylko Pan Redzmiński zaprotestował i nie kandydował do Rady Miasta reszta pisiorków przełnęła zniewagę i potulnie udawała że jest dobrze. Jak się w imie kolaicyjnej popawnosi podpsiuje pod łajdactwem to się potem kończy jak łajdak - bez twarzy honoru a ludzie i tak wiedzą kto jest kim i co robi. Po owocach ich poznacie - opaczeski był pierwszy i niech śliwka będzie ostanim zgniłym owocem kompromusu i neich za swoje kunktatostwo zapłacą cenę jaką im Bóg naznaczy. Wstyd już sobie przynieśli uznająć że prezes pss z pasłęka wuchował swojego syna lepiej niż pruszak czy hajdukowski. /choć może jednak Pruszak ?/
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-06)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Nie czytam i szybko stawiam minus, gdy widzę post podpisany Mariusz Lewandowski. Czy wy też tak macie?
  • Tez bo to jeden wielki bełkot oderwany od rzeczywistosci. Nie zwracac uwagi i nie czytac tych glupot. Probuje udowadniac teze ze rzady harleya i noszowego to szczyt kompetencji i doskonalosci oraz ze wszystko jest ok. Jak jest naprawde to wszyscy widzimy. Kluczowe obiekty z ktorych niegdys miasto było dumne przypominaja prypec na ukrainie. Przez ostatnie lata, zamiast dialogu z rzadem mielismy propagandowa ankiete finansowana z pieniedzy elblazan skutkujaca zatrzymaniem rozwoju portu na dekady bo KO powiedziało że dla nich sprawa Elbląga i portu to sprawa trzeciorzedna. Dla KO wazniejsze jest teraz likwidacja religii, likwidacja prac domowych, okrojenie lektur w szkołach, opiłowanie katolikow, tabletki wczesnoporonne dla nastolatek aby mogly sie yebac bez rozmanazania, oraz wprowadzenie zakazu na sprzedaz napojow energetycznych dla dzieci ponizej 15 roku zycia. Rozwoj Elblaga, Budowa portu z prawdziwego zdarzenia? Budowa CPK? dla POwcow to zbedna gigantomania. Lepiej ogłupiac spoleczenstwo juz od zarodka albo likwidowac juz od zarodka. Oto glowny plan na Polske wedlug PO, PSL, Hamownia, Lewica. Nie zwracac uwagi i robic swoje. Idą wybory smaorzadowe i tych wszystkich lokalnych szkodnikow mozemy wypedzic, nie zmarnujmy szansy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    do boju(2024-02-06)
  • @do boju - Bełkot doskonały ! Wiwat populizm i socjopatia !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    GłębokaMyśl(2024-02-06)
  • MariuszLewandowski-Fc Bardzo lubię ludzi z szeoko zamkniętymi oczyma. Proponuję też nie korzystać z czynnego prawa wyborczego bo na bierne jest Pan zbyt bierny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-06)
  • @do boju - Tyle prawicowej propagandy. Nie nachapali się mln złotych jeszcze to jeszcze chcą ogolić Elbląg. Prawdę powiedzą jak się pomylą.
  • MariuszLewandowski-Fc @do boju - Mój drogi lub moja droga niczego nie zaierzam udowadniać - przytaczam fakty i moje z nich wnioski. Może to chaotyczne i bełkotliwe ale umiejętność wyłowienia z tego rzeczy ważnych to cecha ludzi inteligentnych. Ładne podane są na ogół frazesy i kłamstwa a głos wolającego na puszczy zazwyczaj jest własnie taki. Rozwój Elbląga zatrzymało sprzedanie nas Olsztynowi, rabunkowa polityka kontorli US skrzętnie popierana przez Izbę Skarbową bo w meijsce firm likwidowanych w Elblągu wchodziły te z Olsztyna. Basen likwidował Nowaczyk jak mu podziękowałem sobie przypomnij Wyciąg na Chrobrym likwiddowali pajace z klubu pis i dziś nawet ludzi kórych sznowałem inaczej nie nazwę a nazwać tak choćby panią sałatę łatwo nie jest no chyba że i ona protrstowała i nie będzie już kandydować do Rady wtedy Pełen Szacun. Elementy porgramu krajowego PO oceniam dziwnie ale to wybory samorządowe nie sejmowe kóre pisiorki niby wygrałay a jednak przegrały, Gdyby sprzedaż Portu i przejęcie go przez Rząd były dla Elbląga korzystne to śp Jerzy Wilk bu stosowne decyzje podjał w latach 2013-2015 a nie podjął a wybaczy Pani śliwka to mu do pięt nie dorasta co zobaczy Pani po wyniku - Missan w I turze a sądzę że Edmund Szwed jako polityk o ogromym dorobku koncepcyjnym jaki włożył w Plan Morawieckiego swoim wynikiem zrobi ze śliwki kompot. O ile faktycznie wróci do polityki i zakasze rękawy.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-06)
Reklama