UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie chciało mi się tu już pisać ale skoro infoel wykasowało mój wpis, który UWAGA nie był ani wulgarny ani nie agitowałem za żadnym kandydatem. Moją winą było to, że pokazywałem ludziom jak układ magdalenkowy od ponad 30 lat trzyma ich w szachu i ciągle głosujemy nie "za" kandydatem ale "przeciw". Ciągle pisowcy przeciwko powcom i odwrotnie, a prawda taka, że pis i po to jedno zło. Ludzie pomyślcie, skoro taki komentarz z taką refleksją aby przestać się podpuszczać i grać w ich gre, to to usuwają, a nie usuwają komentarzy krytycznych itp. to jak bardzo się tego boją, ze ludzie przejrzą na oczy i przestaną iść na ich pasku i wzajemnie sobie skakać do gardeł. Ciekawe czy tutaj ten komentarz się ostanie :)
  • MariuszLewandowski-Fc @Arc - Nic nowego nfo pracuje dla śliwki i to już nie jest kwestia domysłów tylko fakt materialny. Niestety Konfederacji w Elblągu nie ma - ani ludzie od Korwina ani Narodowcy anie nawet ci z którymi tworzyłem partię Brauna nie mieli dość odwagi cywilnej żeby zaprotestować jak szmondak wszechartyjny i dożłobowiec oapczewski za sprzedaż Gowina wszedł na wiceowojewodę. Układ magdalenkowy w misicie może rozbić tylko dawny Wolny Elbląg bo przez dziesięc lat żaden z nas się zadnej pratii nie sprzedał za żaden stołek. Szkoda że jest nas tak niewielu ale dopiero zaczynamu się zbierać po dekadzie swego rodzaju odrazy do polityki Stan wyższej konieczności i zagrożenie że Elbląg utonie w kompocie ze śliwek....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    11
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-05)
Reklama