UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W Pierwszej turze nie głosowałam na Śliwkę, ale po występach Bodnara będę właśnie na Śliwkę głosować. Więcej takich występów to ŚLIWKA WYGRA BRAWO
  • MariuszLewandowski-Fc Wygra konkurs na sołtysa - tu masz racje do tego się nadaje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    11
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-14)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Dlaczego ty lewndowski nie startujesz? Masz taaaaakie poparcie.....
  • MariuszLewandowski-Fc Bo zrezygnowałem.... Na razie pisiorki jak na komendę mnie minusują chyba nie zdają sobie sprawy jak ich liczba jest śmiesznie mała, ,, ,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    11
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-14)
  • @MariuszLewandowski-Fc - No, dobrze lewnadowski że masz trochę poczucia humoru. Ale ciebie nie tylko pisiorki minusują. Ja myślę że wszyscy. A te plusy to sobie sam klikasz.
  • MariuszLewandowski-Fc O to jednak coś pozytywnego w sobie mam ? Zaskakujące.... co do plusów czy minusów to mają tylko znaczenie informacyjne ilu hejterów mają poszczególne partie. Skoro pisiorki nie potrafią nawiązać dyskusji merytorycznej to mogą tylko stawiać minusy i dawać jednolinijkowe panegiryki po 3 zł od wpisu. Czasem komuś kliknę plusa ala nie za często a po co sam sobie mam stawiać plusu skoro jestem "wcieloną mądrością" i wszystko wiem najlepiej ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-15)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Dyskusja z panem, jest jak tarzanie sie ze swinia w błocie. Tylko swini i panu sie to podoba. Zeby z panem dyskutowac musialby pan miec jakies argumenty. A pan ich nie ma. Ma pan tylko inwektywy, ponizanie i szydzenie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    precz z komuna(2024-04-15)
Reklama