UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po tych wypowiedziach widać że młodzi ubliżają każdemu kto nie chce PiS śliwki a ja mając 60 lat powiem wam że mi jest obojętne który wygra bo żaden z nich jak i wszyscy poprzedni nie dali złotówki za darmo, dlatego za obiecywane nie wynagradzamy zaufaniem. Każdy który wygrywa twórz własny gabinet zaufanych swoich i to chyba jest normalne ! Jestem już zmęczony tym portEl bo tylko pogardą i wyzywanie się wzajemne.... W pierwszej turze oddałem mimo wszystko głos na Missana a w drugiej ? Czas pokaże ! Dla mnie jest wiadome od dziecka że nie licz na kogoś, licz na siebie. Kto by nie rządził zawsze ktoś jest przeciw, tak było jest i będzie zawsze, ale to nie zwalnia od kompromisu ! Możesz się nie zgadzać ale uszanuj wolę innych, powodzenia !!!
  • MariuszLewandowski-Fc @ixi - A dlaczego mam szanować ludzi którzy sprzedali godność swoją, swojej partii i mojego Miasta ? Jeśli w Elblągu zdaniem pisiorków nie ma ludzi godnych pełnienie roli Prezydenta to powinni partię w tym mieści rozwiązać i zdać legitymacje bo sami się zdegenerowali jako środowisko polityczne. Szacunek dla degeneratów to mam pod budką z piwem bo wielu alkoholików ma lepsze poczucie sprawiedliwości i godności nią ta grupa partyjnych lizodupów. Nie zmam słów cenzuralnych by taki proces degeneracji nazwać - wybacz. I takimi ludźmi gardzę bo jak się ktoś pcha do polityki powinien mieć kręgosłup. Dziś w pisie ważniejsze jest kto komu i za co "liże rowa" i nie mam zamiaru się chować z tym co myślę w imię poprawności politycznej. Szanować mogę ludzi godnych zaufania i z zasadami a nie ameby pływające z lubością w szambie własnych odchodów
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    12
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-14)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Kim byś nie był to chyba masz powód by nienawidzić człowieka ale nie można mierzyć wszystkich jedną miarą ! ja sugeruję kompromis twierdzę że czyjąś wolę, wybór i decyzję są ich sprawą, nie moją co nie oznacza że się z nimi muszę zgadzać ! Wystarczy trochę kultury obycia w świecie, pracy wśród ludzi różnej karnacji, wyznania czy narodowości by podnieść się ponad podziały i uszanować czyjąś decyzję bo każdy podobnie jak ty i ja ma swoje przekonania.... miłego dnia :⁠-⁠)
  • MariuszLewandowski-Fc @ixi - A kto tu mówi o nienawiści ? Tao raczej pogarda dla środowiska które się zdegenerowało rak szybko a co do Śliwki to jeszcze nie mam zdania. Jeśli stawia się na pozycji lidera pisiorków to powinien umieć zrobić wśród swoich porządek - jak widać sam jest umoczony w nepotyzm w Enerdze. Co do miar to proces mierzenia zaczyna się ustalenia wzorca - jak mi ktoś do mojego wzorca nie pasuje to go krytykuje a jak trzeba to z niego drwię a nawet obrażam by wiedział co powinien poprawić. Śliwka chęci poprawy nie przejawia co więcej idzie na bezczelnego i nazywa mnie kłamcą. Jak sprawa sądowa się zakończy będzie wiedział że może jestem mało przyjemny ale zawsze podaje fakty zgodnie z prawdą. O że oceniam je podle mojego przekonania to już moje prawo. Ponad podziały zakreślone liniami kłamstwa i lenistwa wznosić się nie zamierzam. Głupotę mogę wybaczyć o ile jest wola poprawy ze strony Śliwki takiej woli nie widzę. Na razie jest mało pracowity mało inteligentny i idzie po najmniejszej linii oporu co dobrze o nim nie świadczy. Przez ostatni rok mieszkałem w Niemczech i proszę mnie o brak tolerancji nie posądzać - polubiłem kilku Turków bo się znali na robocie i nie miało znaczenia że byli muzułmanami i mieli inną karnację. Leń to leń oszczerca to oszczerca i nie ma znaczenia jego pochodzenie karnacja czy wyznanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    12
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-14)
Reklama