UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pan Missan z serduszkiem na piersi szczuje na Śliwkę, że jest przysłany z Warszawy... u boku człowieka przysłanego z Warszawy. Hipokryzja! A co w Elblągu można jeszcze zniszczyć??? Już chyba tylko ten beton w ratuszu ciągnący nasze miasto w dół. Nie chcę prezydenta, który szczuje na innych. P.S. Nie urodziłem się w Elblągu, ale kocham to miasto i kto mi zabroni? Missan ma szklaną kulę i widzi kto kogo i co kocha. Żenada!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    39
    16
    Nie dla Missana(2024-04-13)
  • @Nie dla Missana - Cwaniak ja ciebie piszczuje
  • @Nie dla Missana - Człowiek z Warszawy, który stoi za Missanem, nie udaje że zna od podszewki Elbląg i problemy elblążan, bo w czasie kampanii przeszedł się parę razy po mieście z ulotkami. Nie kandyduje na prezydenta Elbląga. Człowiek, o którym są słowa że został z Warszawy wysłany… został wysłany z Warszawy. Na rok przed wyborami parlamentarnymi, tak jak i w innych miastach gdzie zaczęli się w tym samym czasie pojawiać spadochroniarze. Co z tego że kiedyś parę lat (podobno) tu mieszkal i chodził do szkoły, skoro ostatnie lata spędził tam, nawet nie może tu głosować. Swoją drogą wstyd, żeby kandydat na prezydenta miasta nie załatwił sobie możliwości na głosowanie poza miejscem zameldowania, kiedy namawia innych, żeby szli na wybory.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    15
    Lolll73(2024-04-13)
  • @Lolll73 - Wstyd szanowny Panie to jest nie znac prawa wyborczrgo i pouczac innych. W wyborach samorzadowych nie mozna uzyskac zaświadczenia do glosowania poza miejscem zamieszkania, bo taka jest idea tych wyborow, ze wybiera spolecznosc lokalna. Jak sobie pomysle, ze ludzie takiego pokroju, nie mający podstawowej wiedzy, maja prawo decydowac o moim zyciu, bo maja prawo do glosowania w wyborach, to jestem przerażona. A juz pomijając brak wiedzy na temat prawa wyborczego, to chcialam zauwazyc, ze calkiem niedawno prezydentem Slupska byl pan Robert Biedron, jako kandydat spoza miasta, a ludzie go bardzo chwalili jako prezydenta miasta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    Dowiedz się(2024-04-13)
  • MariuszLewandowski-Fc @Dowiedz się - Proszę nie manipulować - nie ma co prawda zaświadczeń ale można się dopisać do rejestru wyborców poza miejscem stałego zameldowania. O ile wiem to Śliwka płaci podatek dochodowy w Warszawie a chce decydować o tym jak wyda nasze podatki - to nie cynizm Pani zdaniem ? Nie polecam głosowania na żadnego partyjnego spadochroniarza i fakt że lokalne pisiorki się na taką kandydaturę zgodziły stawia in jak najgorsze świadectwo niekompetencji i sprzedania godności Elbląga O ile wiem to Biedroń zadłużył Słupsk jak Nowaczyk zadłużył Elbląg. Obawiam się że Śliwka nie nadaje się nawet na radnego nie mówiąc o roli prezydenta. Partyjne barany są jednak w stadzie a frekwencja była niższa od spodziewanej.... Szkoda
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    22
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-14)
  • @MariuszLewandowski-Fc - a kogo obchodzą pana wypociny? nawet pańscy koledzy pokazali panu drzwi... weź gościu do bani znaczenie tego faktu
Reklama