UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Drogi panie Redaktorze a może zajmie się Pan sprawami bliższymi naszej lokalnej społeczności. Podaję temat jakże bardzo aktualny i dotyczący kilkuset osób z tym bardzo związanych emocjonalnie i finansowo. I nikt do tej pory z Naszych lokalnych dziennikarzy nie, ,drąży'' tematu, tylko informują na bieżąco co się dzieje. A może trochę, ,poszperać, pokopać'' i poinformować zainteresowanych o wynikach poszukiwań... , Myślę ze dobre dziennikarskie śledztwo naświetli sprawę i trochę rozjaśni niedomówienia i niejasności. Chodzi o temat spółdzielni, ,Usługa Dom''i jej obecną sytuację. Kilkunastu osobom udało się uciec do wspólnot, ale zostało wiele rodzin które są w trudnej sytuacji i nie wiedza co dalej. Może wejść w historię spółdzielni i układy tam panujące. Zresztą nie będę uczył rzemiosła dziennikarskiego, Pan go zna. Myślę że jest to ciekawszy temat i interesujący[choć mniej nośny, niż obecny], ale może zrobić coś bardziej pozytywnego niż bezsensowną falę hejtu który widać po tym artykułem. Poddaje ten temat bo nikt z naszej elbląskiej prasy tym się nie interesuje. Życzę udanych wyników [dla czytelników] po podjęciu tematu. Hashtagi: #zainteresowanyczytelnik
  • redaktor O spółdzielni Usługa Dom napisałem już trzy teksty i chętnie podejmę się kontynuacji, jeśli jest w tej sprawie coś nowego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    redaktor(2023-09-14)
  • @redaktor - Ale może głebiej wejść, ,w temat''-, jakie panowały tam układy i powiązania, od tego jest przecież dziennikarstwo śledcze. Temat jak marzenie, ale chyba nic z tego nie będzie. No trudno dziękuję za zainteresowanie i życzę innych tematów z elbląskiego podwórka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    zaintersowany czytelnik(2023-09-14)
Reklama