UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Chciałam dodać komentarz jako rodzina czyli córka Jerzego i Teresy Wilk. Panie Rafale, zostałam upoważniona przez Tatę do prowadzenia jego funpage, na wypadek jego śmierci. Każdy ma taką opcję, prowadząc FB i może wybrać taką osobę. Tak jak wspomniane jest w tekście, z tego względu nie będę konsultowała tego z Panem, redaktorem portelu, ale z najbliższymi, czyli z rodziną. Jesteśmy wsparciem dla naszej Mamy, takie samo wsparcie na pewno okazałby nasz Tata. Zachęcam przed publikacją tego "sensacyjnego" artykułu, do rzetelnego sprawdzenia informacji i być po prostu ludzkim w swej profesji :) Myślę, że jest sporo ważniejszych spraw w Elblągu, o których można napisać w portelu. Pozdrawiam i życzę Miłego Dnia :) Hashtagi: #MWilk
  • Czyli redaktor bije piane na zlecenie swojego pryncypala i motorowki. Nie przypadkowo dzis strzelaja antyPISowskimi artykulami na tym POrtalu. Ciekawe co oni by pisali jakby ich wczoraj na sale nie wpuscili? Lamentowaliby ze jak to ze oni wielcy redaktorzy nie zostali wpuszczeni, pewnie gotowe szablony paszkwili juz byly napisane. Zdziwili sie biedaczyska ze ich wpuscili i trzeba bylo pisac cos nowego niezgodnego ze scenariuszem? Wolne media? Smiechy warte. Totalna komromitacja totalnej opozycji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Głeboka Wazelina(2023-09-14)
  • no, to rzeczywiście jest "funpage" xD
Reklama