UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nawet przez sekundę nie myślę by na to stadko cwaniaków głosować. Żegnam, wasz czas przeminął.
  • A ja rozważam lub na Konfederację. Innego wyboru nie ma. Na cwaniaków z pozycji"demokratycznej", śmieszna nazwa, na pewno nie zagłosuję. Widać po katastroficznym stanie Elbląga na kogo nie należy głosować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    54
    129
    Wet(2023-07-18)
  • @Wet - Konfederacje to nawet Rysiek Petru rozjezdza.
  • @Wet - Ale Konfederacja to dla mnie to tylko krypto-PiS, nic więcej.
  • @Wet - Ty chyba kobiet nie lubisz jak chcesz na nich głosować. Oni jeszcze nie byli u władzy ale popatrz jak PiS się dorwał do chlewa jak nas okrada. Pomyśl co będzie jak konfederacja dojdzie do władzy. Też będą musieli się nachapać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    6
    Art :)(2023-07-18)
  • @Wet - Na Konfederacje ???!!!! Człowieku zastanów się. Przecież to faszyści !!! Zwolennicy SS i fani Hitlera. Nie widzisz i nie słyszysz co oni mówią ? Braun i Korwin Mikke nie kryją się ze swoimi poglądami a to są członkowie Konfederacji !!!!! Poza tym są już dogadani, że po wyborach jeżeli wygra PiS stworzą wspólny rząd. Człowieku zacznij słuchać normalnego rafia i oglądać prawdziwą TV a nie tą PiSowska szczujnie !!!
  • to na kogo w takim razie?
  • @Wet - To masz gotową koalicjęPiS-Konfereracja. Prawicowcy z ultraprawicowcami, więc względnej normalności (bo trudno mówić o pełnej) już dziś możesz powiedzieć gudbaj adijos.
  • Spadaj do swojego boszewickiego stadka
  • Odebrali nienależna emeryturkę komuszą czy poskomuszą
  • tak jest, NIE robotna POstKOmuna z SLDowa i ZSL=PSL musi odejść
Reklama