UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zacofane miasto peowcow tak tragicznie jak w elblagu się nie zyje nigdzie a ci ślepcy dalej wybierają PO młodzież z tego miasta ucieknie całkowicie zostaną stare pręty tu nigdy się nic nie zmieni tu zawsze bd bieda i po... Hashtagi: #...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    10
    Ogor(2023-10-17)
  • @Ogor - Pytałam wczoraj mlodych wyborcow PO dlaczego akutrat glosowali na ta partie to powiedzieli ze tak glosowali bo mieli juz dośc starych dziadów z PIS. Podając im argumenty przeciwko lucyferianskiej platformie odpowiedzieli ze ich to nie obchodzi, wazne ze nie stare dziady z PIS. Zapytałam wiec na kogo zaglosowali na karcie, odpowiedzieli ze na Gelert, Protasa a na senatora Wcisle. Tyle w temacie. Ci mlodociani glupcy maja totalnie wyprane mozgi tvnem, onetem, wp, gazeta wybiorcza i innymi lewackimi sciekami. Malo tego nie maja kompletnie pojecia na kogo oddaja glos. Może jak im ciapak zgwalci matke, jak zabronia im miec wlasnego samochodu, jak beda ich wylapywac jak psy do szczepien na nowe wymysle wirusy, moze jak ich znowu beda zamykac na sile w domach z dozorem milicyjnym, moze jak im zrobia wyplate z ograniczona data do wykorzystaniato sie obudza. Chociaz rozmawiajac z mlodymi osobami stwierdzam ze oni maja trociny zamiast mozgu, im kompletnie nie zalezy na tym aby Polska byla Polska, aby polska byla krajem suwerennym z wlasna kultura, na wolnosci tez im nie zalezy, mozna ich zamknac w klatce byle smartfona dac do lapy, oni nawet nie chca miec swojego mieszkania, domu, działki. Totalne ameby. Tak wiec to jest totalnie zindoktrynowana i wytresowana tluszcza, pozbawiona woli walki i ambicji. Jedyna rozrywka to jest obejzec wyspe milosci, do tego doszło. Wszyscy lewaccy masoni sa dumni ze udalo im sie wyhodowac cos takiego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    Jeasemine Jefferson(2023-10-17)
  • @Jeasemine Jefferson - Nie trzymasz ciśnienia. No cóż porażka boli. Tylko ten jad to już stara śpiewka. Wyobraź sobie, że są ludzie o odmiennych poglądach od Twoich. Politycy PiS mają więcej klasy od Ciebie co pokazują od wczoraj niż ten rynsztok, który ich wyborcy wylewają w takich obraźliwych komentarzach. Taki Suski już wie, że przechodzą do opozycji i że opozycja nic nie może.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    Darecki42(2023-10-17)
  • @Darecki42 - W Polin od 30 lat rzadzą ci sami ''magdalenkowi/okragłostołowi ludzie'' bo jest wiecej glupcow od madrych 2 menelow spod budki z piwem przeglosuje 1 profesora.6 kompletnie nieświadomych mlodych ludzi, przeglosuje tych dwoch ktorzy znaja grzechy tych co siedza w sejmie czy samorzadzie od dekady lub dluzej. Ty tylko ujadasz nie dajac zadnego argumentu. Powiedz mi co dobrego dla regionu zrobil protas, baba w laczkach, motorowka, wymien przyjamniej po 3 korzysci dla regionu i dla polski? Bo ja jestem w stanie wyminic po 3 działania na szkode Polski i Regionu. Szkodzili i dalej szkodzą. Jak kilku mlodym osobom tlumaczylam ze motorowka to hamulcowy spraw portu i przekopu oraz jeden z likwidatorow najwiekszego basenu w europie to mi odpowiedzieli ze po co port w elblagu i po co basen, wazen ze nie ma dziadow z PIS. Czy to nie brzmi jak samozaglada w imie nienawisci do dziadow z PIS? Częśc mlodych glosujacych na PO, odpowiedziała mi ze ich to nie interesuje bo po studiach i tak wyjezdzaja z Polski. Czyli najpierw nasrali w to gniazdo a pozniej i tak je opuszczaja bezpowrotnie. Pół biedy jakby ci politykierzy tam siedzieli za darmo ale oni sa utrzymywani z naszych pieniedzy. Mowia ze 500 plus to jest socjal dla nierobow. A jak wytlumaczysz utrzymywanie szkodliwego parlamentarzysty?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Jeasemine Jefferson(2023-10-17)
  • @Jeasemine Jefferson - Tuskomatoły to chów wsobny, każda kolejna generacja jest głupsza od poprzedniej, nie maja pojęcia, bo nie maja czym go mieć, jakie szkody czynią swoim wyborem. To nic nowego, w naszym kraju głupota i oszołomstwo ma długą historię.
  • @Jeasemine Jefferson - Brawo.. jeszcze 3brawo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Człowiek myslacy(2023-10-18)
Reklama