UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pierwszy krok został wykonany. Nie grozi fundamentalizm religijny i wyjście z UE. Wybory samorządowe to drugi ważny krok. Trzeba usunąć koterię socjalistyczną rządzącą miastem. Będzie z tym problem. PiS to też komuchy. Zobaczymy. Może będzie ktoś warty uwagi.
  • @Czy - Teraz będzie tobie grozić islamizacja Polski, multikulti czyli wygaszanie chrześcijaństwa, Polskiej tradycji i kultury. Będzie tobie grozić całkowita uległość wobec UE i przyjmowanie ich wszelkich szkodliwych reform w tym wszystkie nakazy NWO, pakiet klimatyczny i całkowita utrata suwerenności. Wyborcy PO mają wyprane mózgi, nawet nie potrafią merytorycznie powiedzieć dlaczego głosowali na PO. Frazesy typu żeby odsunąć PiS od władzy to dla mnie dowód że mam do czynienia z imbecylem który nie ma pomysłu na to co dalej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    17
    Polexit(2023-10-17)
  • @Polexit - A ty masz wyprany przez PiS i socjale!!!!! Do roboty skończył się wam dobrobyt!!!!! Mam nadzieję że wszystkie socjale wam zabiorą!!!!!
  • Socjale dadzą teraz ciapakom i upaincom. To ty bedziesz na nich pracowac. Oni nie chca wcale pracowac bo zyja tylko z socjali. Tak wiec zamiast 500 plus na polskie dzieciaki, bedzie 1000 plus na ciapate rodziny, ich beda wpuszczac na NFZ bez kolejki ty o ile nie masz pieniedzy na prywatne kliniki, bedziesz czekac latami w kolejkach na NFZ a po wypadku bedzie skladac ciebie jakis ciapaty albo upainski lekarz ktory papiery kupil na targu a nauki dopiero zdobywa od Polskiego personelu. Jak Ci okradna mieszkanie, samochod albo wysadza na meczu czy koncercie to wtedy bedziesz biadolic albo jak typowy lewak namalujesz kredkami tecze na ulicy. To co teraz mowie jest poparte wlasnym doświadczeniem z Wielkiej Brytani /Francji. Liczyłem ze PIS przez 8 lat wyprowadzi nas z eurokomuny, niestety okazalo sie ze PIS to dokładnie to samo co PO. Tak wiec bardzo mi przykro ze nie ma w Polsce patriotycznej przyzwoitej i madrej partii, ktora mialaby w swoim programie przeprowadzenie referendum w celu opuszczenia UE. Takie referendum mozna bylo zrobi wlasnie teraz z tymi wyobrami. Pytanie by brzamialo, czy jesstes za wyjsciem Polski spod buta eurokomuny? Tal/Nie. I moze z koncem tego roku nastalaby wreszcie ulga i normalnosc. Bo w UE porozno tego szukac gdy w europarlamencie polske reprezentuja POwcy nakladajacy na nas sankcje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    6
    Polexit(2023-10-17)
  • Szacunku bo Polacy otrzymujący na dzieci pracują a wy teraz się martwcie o emigrantów i biedę która będzie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Magiaj(2023-10-18)
Reklama