UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brawo Elbląg ale...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    37
    Kilkanaście tysięcy pisioró(2023-10-17)
  • @Kilkanaście tysięcy pisioró - Bo w Elblągu pisiory mają swój twardy elektorat. Czyli emeryci i patologia, a to jest dominująca grupa społeczna w tym mieście niestety.
  • To jesteś w błędzie. Ja jestem Emeryka i nigdy nie głosowałam na PiS..... sekta
  • w Gdańsku bardzo podobne wyniki... ; )
  • Jeśli ktoś mnie nazywa patloem bo głosowałem na pis to śmieciem bez żadnych wartości życiowych jest dla mnie taki czlowiek
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Człowiek wychowany(2023-10-18)
  • @Człowiek wychowany - Głosowałeś na partię, króra handlowała wizami dla imigrantów, oszukiwała na VAT na potęgę, Morawik cwaniacko kupował działki, płaciła codziennie ogromne kary z racji swojej dyplomatycznej impotencji, zablokowała pieniądze UE. Nie wspomnę epizodów - wybory kartkowe respiratory, wyburzenie elektrowni, durny przekop dla łódek za 3 miliardy. Lotnisko w Radomiu. Same osiągnięcia PIS.
  • Nie.. będę głosował na rudego lisa za którego była tylko bieda i nic więcej bo ciągle był zamrożony budżet.. żadnej afery wizowej nie było za to wspomnę o przekrętach po. owców.. Grabarczyk Nowak, zlomowce i wiele wiele innych..
  • A tak poza tym umiesz czytać człowieku bo z matematyki to dwója z wykrzyknikiem !!!!! Hashtagi: #Wiosna
Reklama