UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tylko PIS ma kompetencje, wiedzę i środki do rządzenia tym miastem i krajem. Reszta zawiodła. Proszę spojrzeć jak wygląda miasto pod zarządem PO PSL Lewica - wszystko doprowadzili do ruiny i likwidacji. Sio mi stąd!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    28
    elblążanie dumni zPIS(2023-09-12)
  • @elblążanie dumni zPIS - P/ola/k A potrafisz coś innego niż ten wyświechtany slogan PO PSL SLD czy tylko taki szablon otrzymałeś na szkoleniu w kc pis
  • @elblążanie dumni zPIS - Ciekawi mnie ile ty klas skończyłeś i kiedy żeby takie farmazony smarować. pis ma kompetencje żeby znowu była bieda w jakiej żyli towarzysze typu piotrowicz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    Pisokomunisci(2023-09-12)
  • @elblążanie dumni zPIS - Środki to on ma ale nie swoje tylko Polaków !!!... A w Elblągu drogi włścielu komentarza nie rządzi PIS - sprawdzi Pan informacje z jakiej partii wywodzi się W. Wróblewski !! - guzik mamy z tego co nam obiecał PIS... A DO RUINY I LIKWIDACJI PRZYCZYNIŁ SIĘ PIS - podatki dla przedsiębiorców, wzrost najniższej krajowej, dodatki itd... ja bym jednak prosiła aby 15.10.został PAN w dom.
  • Ten twój ćwierkacz nie jest z PiS i odpowiada właśnie za największy w Europie basen doprowadzony do ruiny,wszystkie mosty w ruinie, komunikacja miejska w ruinie, brak chęci porozumienia z polskim rządem w sprawie portu czego szabelką była ta propagandowa,bezzasadna i droga ankieta propagandowa na którą wraz z motorówką wydał pieniądze elblążan. Do tego należy doliczyć likwidację elbląskich zakładów mięsnych i ogólnie tragiczny obraz miasta czego przykładem jest krajobraz placu Słowiańskiego brud,rozsypana fontanna i okna zabite dechami. Proszę zobaczyć jak wygląda nabrzeże dawnej przystani pasażerskiej przy bulwarze z którego nic już nie pływa. Pójdę na wybory aby wydalić ekipę kwwwww,PO PSL Lewica z mojego ukochanego miasta , które doprowadzili do ruiny. Prosi to się świnia koleżanko!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    elblążanie dumni zPIS(2023-09-13)
  • @elblążanie dumni zPIS - Dokładnie. Można by jeszcze dodać ale nic ująć.
  • @elblążanie dumni zPIS - Mitomanką jesteś. Wybory parlamentarne nie zmieniają żadnego układu sił w ujęciu lokalnym. Kogo zatem chcesz wydalać? Chyba swoją kupę. Jak nisko upadł ten kraj, żeby wyborca PiS nie był za PiS tylko jadem pluł na oponentów. To jest to paliwo wyborcze nienawiść ? Odciąć się od UE, przytulić z Putinem i Orbanem i w trybie pełzającym kasować kolejne wolności obywatelskie. Sądy ustanowić partyjne i kapturowe. Gdzie Ci Polacy wracający z emigracji? Wracają, żeby rodzinę spakować i wyjechać z tego grajdołka gdzie niedługo z pracy wygryzą nas tania siła robocza = muzułmanie sprowadzani przez PiS.
Reklama