UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Płaczek Hołownia który w mediach opowiada np. o konieczności likwidacji gotówki, a później przed własnymi wyborcami udaje że on właściwie to nie popiera likwidacji gotówki i że źle go zrozumiano.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    121
    31
    Gyyuhg(2023-09-12)
  • @Gyyuhg - Skąd te minusy proszę państwa? Przecież Pan Hołownia zapytany czy powinno się wycofać gotówkę odpowiedział, cytuję " tak, jak najszybciej tak. Każdy, może w internecie to nagranie sprawdzić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    44
    16
    Bańka(2023-09-12)
  • @Bańka - Wyrwane z kontekstu Konfederato za dychę... Nic nie wiesz, nic nie widzisz i nic nie słyszysz.
  • Co wyrwane z kontekstu? Rozmowa w radio Zet, redaktor zadał proste pytanie, czy gotówka powinna zostać wycofania, pan "pod progiem wyborczym po 15 października" odpowiedział, że tak, jak najszybciej tak. Oto cały kontekst. Ale widzę prawda boli bo nieźle zaatakowałeś/łaś hehe. Ja tu z kulturą a wyzywasz mnie od konfederatów za dychę. Tacy właśnie jesteście. Zakłamani i prostaccy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    8
    Bańka(2023-09-12)
  • @Bańka - Zacofana Konfabulacja już wyzywa. Norma. Nie chcesz nie popieraj, nie obrażaj. Każdy głosuje jak chce. Trzecia droga spokojnie przejdzie próg wyborczy.
  • Nie obracaj kota ogonem, ja nie wyzywam w przeciwieństwie do ciebie.15 będziesz krzyczał wygraliśmy, wygraliśmy i nagle usłyszysz; wstawaj zesra*eś się ಡ⁠ ͜⁠ ⁠ʖ⁠ ⁠ಡ
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    6
    Bańka(2023-09-12)
  • "Trzecia droga spokojnie przejdzie próg wyborczy", niestety jest taka możliwość że na takie badziewie będzie ktoś głosował.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    6
    Egoniasty(2023-09-12)
  • @Bańka - Nie podniecaj się tak. U sterów jest PiS od 8 lat i konsekwentnie obniża progi dla rozliczeń gotówkowych. Przypadek? Nie to finansowy bat. Monitorowanie kont osobistych wezwania pod byle pretekstem do tłumaczenia się w US. Każdy kto takie postulaty powiela jest za ograniczeniami dla wolności i nie zasługuje na mój głos.
  • Widzisz... chciałeś napisać coś mądrego ale nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Chodzę na wybory od ponad 20 lat i nigdy ale to nigdy nie zagłosowałem na PiS ani inna lewicę. W jednym masz rację PiS to rak.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Bańka(2023-09-13)
Reklama