UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bardzo dobrze, niech Polacy się wypowiedzą! Hashtagi: #PolskadlaPolakow
  • Powtarzasz po pozostałych id... PiS a pytania dotyczą dawno uchwalonych ustaw które były aktualne w poprzednich wyborach ! Jaki trzeba być by nie mieć swojego zdania ?
  • Typowy leming oglądający tvn. Oddaj polski dowód osobisty i won do niemca na parobka.
  • Fanatyk pisowski beż mózgu
  • Zgnije pis
  • Polacy mają mało do powiedzenia Internet sieci komórkowe mają tylko końcówkę. pl. na końcu pracowałem w firmach telekomunikacyjnych nie będę mówił w jakich wiedzą o czym rozmawiamy i o czym rozmawiają posłowie i ludzie ja Facebooka nie mam nie jest on mi do niczego potrzebny nie muszę się chwalić że poznałem dziewczynę czy że kupiłem nowy samochód i że byłem na wakacjach kiedyś za komuny jeździłem w wschód takie czasy były teraz zachód kto był poinformowany ten wiedział co studiować i czego się uczyć pozdrawiam młodych ludzi nie obrażając nikogo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    maria i robert(2023-08-18)
  • To referendum nie ma na celu poznania zdania suwerena bo te sprawy są nieaktualne, prawdziwą intencją jest wykorzystanie psychologicznego mechanizmu konsekwencji bo skoro na pytania odpowiedziałeś tak to zgadzasz się z PIS i tak powinieneś zagłosować. Jest to nieuczciwe obchodzenie prawa aby zapewnić przewagę w wyborach. Ja odmowie pobrania karty do referendum.
Reklama