UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • +Składam uroczyste przyrzeczenie, że dzień po wyborach pojadę i odblokuję pieniądze z Krajowego Planu Odbudowy i wszyscy to odczujemy+ - mówił Donald Tusk 27 sierpnia 2023 w Sopocie. Nie słyszałam aby Tusk mówił o jakichś innych uwarunkowaniach. Czekam na KPO. Czekam na KPO.... Uwierzyłam Tobie i dlatego na ciebie głosowałam. Tusk do roboty! Potrzebujesz pieniędzy na bilet do Berlina i Brukseli to zrobimy społeczną zbiórkę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    TUsk - KPO, KPO, KPO(2023-10-18)
  • @TUsk - KPO, KPO, KPO - GM zawsze wiedziała kim są wyborcy populizmu i socjopatii... nabrałaś się, biedactwo, na emocjonalną narrację kampanii wyborczej i uwierzyłaś, że to będzie na drugi dzień. GM bardzo Ci współczuje pragnąc jednocześnie zapewnić, że środki z KPO zostaną odblokowane jak tylko nowy polski parlament posprząta krowie placki w prawie po moherku żoliborkim i panu Ziobrze. Zbiórkę na bilet dla Tuska zdecydowanie przeprowadź, zaś pozyskane środki przekaż na elbląski Caritas z pewnością tam są bardziej potrzebne niż Tuskowi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    GłębokaMyśl(2023-10-18)
Reklama