UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ale wycie znakomicie peowskich kundli ujadanie poco przekop a teraz lament won do swoich mocarzy z Rosji i Niemiec
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    112
    48
    Mały patriota(2023-09-15)
  • @Mały patriota -Na przelew dla Putina składa się każdy kierowca z LPG w baku. Orbana finansuje każdy kto na MOL tankuje. Do której grupy Ciebie zaliczyć?
  • Jedz do merkelowej tak sprzyja Putinowi wraz z scholcem i makaronem uzależnili unie od Ruskich i ten rudy kundel won tusk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    Mały patriota(2023-09-15)
  • @Mały patriota - Mały patriota, czy raczej wielki miernota? W jakim kraju Ty żyjesz, rząd Cię wali, pluje Ci w twarz, a ty, że deszcz pada. Ocknij się człowieku, ja nie powiem, że za PO było cudownie, ale byłem wolnym człowiekiem, a teraz faceci w sutannach decydują czy moja kobieta musi rodzić, czy wreszcie facet który nigdy "baby nie miał" jest wzorem spójnej rodziny, bez kobiet dających w szyję. Ten rząd wali Ciebie i mnie na wszystkim: szczepionki, respiratory, finansowanie kleru, tuszowanie afer, uniewinianie swoich i wreszcie setki tysięcy emigrantów wpłacających kasę na 2 wieże. Ocknij się człowieku, bo obudzisz się jak będzie za póżno. To Twoje kłamliwe telewizyjne wzorce przekonują cię bardziej niż ostatnia czynna szara komórka w Twojej głowie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    7
    Matteo7(2023-09-15)
  • @Matteo7 - Jak jesteś aż tak świadomym człowiekiem, to powinieneś wiedzieć, jakie były rządy PO-PSL. Afera goniła aferę. Jak wyszło szambo na podsłuchach z SOWY, to największym problemem było ustalenie odpowiedzialnych za nagrania bez zgody uczestników spotkań. Niestety nie zajęto się rozliczeniem polityków z tematów rozmów, tylko zrobiono obławę na wykonawcę podsłuchów. Bratano się z Ruskiem i Niemcem w sprawie gazociągu, zamiast zadbać o niezależność energetyczna od Rosji. Nie był im potrzebny Baltic-Pipe, tylko rosyjsko-niemiecki Nord Stream. Rozwój polskiego LOTu nie był potrzebny, bo przecież było lotnisko w Berlinie itp. itd. Mozna by tak długo wymieniać. Czy macie amnezję, że tego nie pamiętacie??
Reklama