UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wy naprawdę chcecie powrotu Tuska? Serio? Po to głosowaliście na trzecią drogę aby odrodzić zdradziecki antypolski układ? Czy wasza pamięć sięga lat 2007-2015?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    19
    Do wyborców trzeciej drogi(2023-11-06)
  • @Do wyborców trzeciej drogi - nikt nie głosował na trzecią drogę żeby chcieć pis. to jest wasz koniec i adrian z pinokiem doskonale o tym wiedzą
  • głosowałem na 3 droge i nie chce tuska i jego ferajny aby rzadziła
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    13
    fullmax(2023-11-07)
  • @fullmax - smaruj zada, bo już cię pewnie boli od wypoookania przez ryżą łajzę i kamratów od lgbt
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    kreciol(2023-11-07)
  • @Do wyborców trzeciej drogi - Ty wczorajszy jesteś? Jesteśmy 3 tygodnie po wyborach a Ty gdybasz? Tusk będzie Premierem. Personalnie rozliczą do wyborcy. A mógłby ubrać się w buty Kaczyńskiego i nie brać odpowiedzialności za nic.
  • @Do wyborców trzeciej drogi - Głosowali na trzecią nogę, bo jej wyborcy chcieli utrwalenia bolszewizmu moherka żoliborskiego. Adrian genialnie to wyczuł i dlatego desygnował Pinokia na premiera... ale męski członek w wersji wyjątkowo wulgarnej z tego będzie... ale co pisujarki nakradną, to... będą oddawać w majątkach, których przepadki ogłoszą wolne sądy Rzeczpospolitej Polskiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    GłębokaMyśl(2023-11-07)
  • @kreciol - " smaruj zada, bo już cię pewnie boli od wypoookania przez ryżą łajzę i kamratów od lgbt" Doświadczony w te klocki kręcioł doskonale wie, co zrobić w takiej chwili.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    GłębokaMyśl(2023-11-07)
  • @GłębokaMyśl - Ladują was jak chcą ci tzw liderzy, obudzicie się w styczniu jak nowe rachunki wam przyjdą i starzy będą do was dzwonić o pomoc na leki...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Kreciol(2023-11-07)
  • @GłębokaMyśl - Morda opasie w kubeł, jak Państwo rozmawia...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Kreciol(2023-11-07)
  • @Kreciol - Państwo Kreciol otworzyło usteczka i powiało świeżym kałem... Może lepiej żeby Państwo się nie odzywało... ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    GłębokaMyśl(2023-11-07)
  • @GłębokaMyśl - Opasie, czy nie widzisz że cię wszyscy zlewają i twoje wypociny? Idź się nazrec bo ci masa spadnie, a co do smrodu to nie ode mnie ludzie uciekaja... zatem idź sobie dogodz w klopie.... tylko nie zapomnij posprzątać, w końcu po coś jesteś na tym świecie amebo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Kreciol(2023-11-07)
  • @kreciol - To była prowokacja, jak widac udana. Cieszy mnie to, ze sa w tu jeszcze normalni ludzie którzy pamietaja 2007-2015
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    fullmax(2023-11-07)
Reklama