UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Apeluję do wyborców, by przed podjęciem decyzji o wyborze listy, czy nawet kandydata, zaznajomić się u wujka GOOGLE z tematami takimi jak: "Afery Koalicji Obywatelskiej", "afery Prawa i Sprawiedliwości", "Afery Lewicy", "Afery PSL" czy "Afery Konfederacji", następnie je porównać, przemyśleć, przedyskutować nawet w gronie znajomych. Należy też zastanowić się nad pozytywami, jakie te partie osiągnęły w czasie swego istnienia na platformie politycznej w Polsce. Na pewno to pomoże w podjęciu ostatecznej decyzji. Ja przejrzałem te tematy i decyzję, praktycznie, już podjąłem. Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    RomanR(2023-09-07)
  • @RomanR - Masz racje tylko większość wyborców to pelikany co uwierzą w to co oglądają i mają to w d.. Świadomych takich jak ty to jest niewiele niestety....
  • @RomanR - Afery aferami, ale ludzie są ludzmi... no i nas udział w, ,amerykanizacji życia, ,.. Największym szlbierstwem jest wydanie kilkaset tysiecy wiz do Polski i zadanie pytania w, ,referendum pisowskim, ,o to czy jesteś za przyjmowaniem obcokrajowców?
Reklama