UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • PIS stracił władze mimo rozdawnictwa i przekupstwa a powód był wielki ! doprowadził naród do wzajemnej nienawiści, zawłaszczył przekaz publiczny TVP i oszukał Naród że jest prawem i sprawiedliwością.....
  • @fax - Teraz wszystkie media będą mówić jednym opozycyjnym głosem. Tak jsk to było gdy rządził Tusk I miał w rękach niemal wszystkie mefia. A publiczna telewizję też wykorzystywał do prywatnej propagandy. Szkoda ze tego nie pamietasz. Nic już nie będzie słychać o przekrętach gskie będzie robiła opozycja, bo media TVP I TVN będą mówić jednym językiem. Czy o to w tym chodzi? Przecież tak jest w Rosji, Putin tak zawłaszczył i omotal Rosjan że wierzą mu we wszystko. Do tej pory przynajmniej TVP było w opozycji do TVN, której przekaz, najbardziej myśli TVN, był zgodny ze wszystkim co mówił Tusk. Czy to znaczyło że TVN był obiektywny i prawdomówny? Sam pomysł, do której bramki grała ta telewizja.
  • @fax - Gdzie mój wpis gazeta?
  • Pamiętam jak było za Tuska, nigdy nie popierałem PO bo ich władza polegała na tym że bogaci byli bogatsi a biedni umierali ale to nie znaczy że teraz było lepiej, przynajmniej mi nigdy nic za darmo nie dał, o przepraszam raz o tyłu e twarz na dysco ! Ale i tu mamy chamstwo i patologie. Mowa o TVP i TVN, upodobnili się ale mimo wszystko są dostępne na cały świat a TVP ? ZDECYDOWANIE JESTEM ZA PRZEKAZEM TELEWIZYJNYM DLA WSZYSTKICH A NIE SWOICH ! I na koniec ostatnie zdanie, czas iść do przodu, zakończmy wracanie do przeszłości bo życie nam ucieka i stoimy w miejscu. Wszyscy popełniali błędy, PZPR też ale nie znaczy że mamy być tacy sami i zawsze przeciw sobie !
  • @fax - "czas iść do przodu, zakończmy wracanie do przeszłości bo życie nam ucieka i stoimy w miejscu. Wszyscy popełniali błędy, PZPR też ale nie znaczy że mamy być tacy sami i zawsze przeciw sobie !" Czy pan szanowny nawołuje do "grubej kreski" ? W żadnym wypadku przeciw sobie. Jednak bezwzględnie sprawiedliwi wobec przestępców, którzy pewni swej wszechwładzy łamali prawo i demolowali państwo uważając je za łup zdobyty przy urnie łapkami tych, którzy zostali opłaceni z pieniędzy ukradzionych pokoleniom naszych dzieci i wnuków. To niewątpliwie miłe, że pan szanowny odkrył podobieństwo populizmu i socjopatii do PZPR. Jednak tamto doświadczenie uczy Polaków, że nie wolno wybaczać wszystkiego, zwłaszcza działań przeciwko państwu polskiemu dokonywanych pod płaszczykiem socjalistycznego dobra ludu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    GłębokaMyśl(2023-10-17)
  • @GłębokaMyśl - z peło zaś wybaczyłeś... taka to w tobie moralność
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    kreciol(2023-10-17)
  • @GłębokaMyśl - Myślę że nie adekwatnie zostałem zrozumiany ? Miałem na myśli fakt że jak ktoś robił źle to nie znaczy że i ja muszę być takim samym złym. Kto złamał prawo musi odpowiedzieć przed sądem, to oczywiste ! Nie popieram stałej nienawiści bo ten kierunek kończy się fatalnie dla każdego, trzeba rozliczyć ale nie w koło to samo, ty złodziej to i złodziej, ty kłamiesz to i ja kłamie.... czas oddzielić dobro od zła a nie robić to samo bez końca. Ta partia to ani sprawiedliwa ani prawna, sam pomysł nazwy już jest odszukaniem wyborcy. Poprzednie partię podobnie kręcili interes na swoje konta i tak wybraliśmy nowych i znowu to samo, tzw. wojns domowa trwa, tyle że puki co nie na miecze ? Czas by ktoś zakończył tę nienawiść bo znowu doczekamy się dramat jak Adamowicza
Reklama