UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Teresa Wilk została posłem za układ, bazowała na śmierci męża, zabrała miejsce tym co mieli o wiele więcej głosów. Ale szczegół istotny jaki się wydarzył podczas powitania Kaczyńskiego w Elblągu był znamienny. Po tradycyjnym cmoku w rękę pocałowała Kaczyńskiego w policzek, jak Judasz Iskariot Jezusa. Dla mnie ta osoba zniszczyła względną pamięć Jerzego Wilka !
  • @fax - Została Posłem jako elblążanka. Brawo. Kadencja pokaże czy ona z tych milczących wyuczona przez Krasulskiego. Spadochroniarz Śliwka to jest artysta. Rządową kasą naobiecywał i co? Nic. Koniec rządu PiS.
  • Ok. ? Problem nie w tym że jestem przeciw za przynależność partyjną bo w każdej partii są dobrzy i źli, mnie przeraża to z jakiego powodu są wybierani ? W tym sejmie to połowa po Smoleńskiej tragedii, także tych indywidualnych jak śmierć Adamowicza a teraz i Wilka ! Nie przeczę że wybrani będą źli, przeciwnie życzę powodzenia ale czas by kandydaci mieli jakiś minimum wymóg na zgodę kandydowania a nie pod wpływem współczucia czy nienawiści ! Potem mamy efekt jaki jest parlament ? Zamiast zgody Narodowej dążenie do wojny domowej !!!
Reklama