UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja pomysł popieram. Który młody może sobie pozwolić na mieszkanie bez brania pętli na szyję w postaci ciężkiego kredytu na np.25 lat?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Kkkkk1(2023-09-26)
  • @Kkkkk1 - Ciężkie kredyty to są wyłącznie w tym kraju. W każdym innym cywilizowanym nie odczuwasz tego jako pętli na szyi.2% to powinno być dla wszystkich, a nie dla młodych. Inni nie potrzebują większego mieszkania z czasem? Mają płacić więcej jak rodzina się rozrosła? Tylko u nas oprocentowanie było PONAD 10%!!! swego czasu. Dziwili się, że ludzie brali we frankach i euro, gdzie i tak bank łoił ich na spreedzie i jeszcze dodatkowym oprocentowaniu, mimo wszystko było to o wiele niższe oprocentowanie, niż te, które chcieli mi zaproponować w złotówkach. Każdy, kto wyskakuje z tekstem, że trzeba było brać w walucie, w której się zarabia, niech sobie sprawdzi jak polskie banki typu PKO robiły nas w ch... twierdząc, że w złotówkach to ja nie mam zdolności na zakup mieszkania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    BoRomanNielubiJakJestNachlapan(2023-09-27)
Reklama