UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Głosuję na PiS lista nr 4 oraz 4xNIE w Referendum. 15 października 2023,wraz z wyborami parlamentarnymi w referendum zostaną zadane cztery pytania: 1.Czy popierasz wyprzedaż majątku państwowego podmiotom zagranicznym, prowadzącą do utraty kontroli Polek i Polaków nad strategicznymi sektorami gospodarki? 2.Czy popierasz podniesienie wieku emerytalnego, w tym przywrócenie podwyższonego do 67 lat wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn? 3.Czy popierasz likwidację bariery na granicy Rzeczypospolitej Polskiej z Republiką Białorusi? 4.Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    12
    TUsk nie zamknie mi ust(2023-10-11)
  • @TUsk nie zamknie mi ust - Od razu widać, ze bierzesz pisdatki, a ja niestety na Ciebie i pisowską partię pracuję. Gdyż pracuję i datków nie biorę
  • @TUsk nie zamknie mi ust - Ojej, a w jaki sposób, Tusk usta Ci zamyka? Tak się składa, że na jego spotkaniach ze społeczeństwem nie brak osób, przeciwnych mu. Myślę, że jeżeli siądziesz sobie na ławeczce, czy staniesz przy trzepaku wygłaszając swe wynurzenia, spotkasz się ze zdaniem: "zamknij się!" co jest niemożliwe przy spotkaniach z kandydatami z opozycji. Pomyśl nieco nad mym zdaniem, nim kciukiem wywiniesz, okay? Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    RomanR(2023-10-11)
Reklama