UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pmietam czasy PO, gdy tusk obiecywał nam tu druga Irlandie i dobrze płatną prace, 8 lat nierzadow PO sprawiło że najwiecej Polaków w tym czasie uciekło do tej prawdziwej Irlandii za chlebem bo w Polsce nie było dobrze płatnej pracy. Były glownie umowy smieciowe za miske ryzu. Pamietam jak likwidowali jednostki wojskowe, pamietam liczne afery finansowe, jak kradli pieniadze podczas budowy drog ktore dostali na euro. Machloje przy budowie stadionow, czego skutkiem narodowy sie sypie. Pamietam jak wyrzucali Polaków z kamienic na pejsatego slupa. Pamiętam jak gasili swiatlo w polskich stoczniach i kopalniach na zlecenie niemiec. Tkze mowienie ze to całe peło jest jakas szansa na godne zycie to jest jakis hihot historii i moga to mowic tylko szczyle ktorzy w latach rzadow PO chodzili do podstawowki i gimnazjum i nie orientowali sie w polityce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    9
    Przyjaciel bronka i donka(2023-10-11)
  • @Przyjaciel bronka i donka - G... no tam pamiętasz. Po prostu tvpis Ci łeb zryło. Wyłącz telewizor, włącz myślenie albo idź na terapię do specjalisty.
  • @3x - Jestes typowym lewackim agresywnym klakierem. Wszystko co napisałem to prawda bo sam w 2007 roku nabralem sie na POpulistyczne obietnice tuska bez pokrycia a pozniej obserwowalem co on i ta jego partia wyprawiali z Polska. Teraz ta klika chce zagrac dokladnie ta sama taktyka obiecujac i oszukujac mlodych ludzi ktorzy nie wiedza czym jest PO. Moim obowiazkiem jest naswietlac i tlumaczyc mlodym ludziom zeby nie polelniali bledow mojego pokolenia i nie wierzyli tym pseudoeuropejskim kuglarzom. Obowiazkiem Polakow jest calkowite usuniecie PO z parlamentu. Tam gdzie PO, tam dziadostwo-patrz Elblag. Mlodzi ludzie! Nie wierzcie w ani jedno slowo POwca, łgają! Oni nie maja zadnych merytorycznych argumentow, przyklad powyzej POwskiego trolla ktory wszystko podciaga pod tvpis.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    9
    Przyjaciel bronka i donka(2023-10-11)
  • @Przyjaciel bronka i donka - Nie jestem lewakiem, więcej, nie jestem zwolennikiem żadnej z partii, bo wszyscy to kłamcy. Jedni więksi, drudzy mniejsi. PO coś ci obiecało i nie dało? A pis ci obiecał i dał? Od 8 lat wciskają nam ten sam kit o mieszkaniach, emeryturach stażowych, samochodach elektrycznych... i dobrobycie. Zepchnęli Polskę na margines Europy, skłócili Polaków, plują jadem i nienawiścią, nic więcej. Wyborcy pisu to sprzedawczyki i zdrajcy, którzy za grosze z socjalu sprzedają Polskę.
Reklama