UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W Elblągu PO popiera białoruski system sprawowania władzy. Dla mnie PO jest skreślone. Ostatnio oglądałam debatę to ten cały tussek nie miał zupełnie nic merytorycznego do powiedzenia, nic! Jak dali mu głos to tylko ubliżał i psioczyl na PiS. On i całe to PO nie ma konkretnego planu, chcą jedynie dorwać się do koryta aby dalej wyprzedawać i dzielić oraz spełniać rozkazy pryncypałow z Berlina i Moskwy. Nie ma na to naszej zgody!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    14
    Mama Karoliny(2023-10-11)
  • @Mama Karoliny - Już wszystko wyprzedane łącznie z Lotosem. Morawiecki skompromitowany pracą w rządzie Tuska taka chorągiewka. Socjalista z majątkiem wartym ponad 100mln zł. Znalazł się obrońca uciśnionych.
  • @Mama Karoliny - ale ci tvp mózg skasowało
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    3
    zeett(2023-10-11)
  • @Mama Karoliny - Białoruś to Ty masz na co dzień. Łukaszenka też pozuje do zdjęć i uśmiechniętymi rodakami. A za krytykę można szybko zostać zapakowanym do policyjnego busa. Jak posłanka na wiecu Morawieckiego. Tanio się sprzedałaś. Za 800+ na kredyt.
  • @Mama Karoliny - No właśnie ! Co innego nasz NAJDROŻSZY pan premier, w przyszłym roku 2 086 000 000 zł na kancelarię, merytorycznie roztrzęsiony i merytorycznie obrażający pozostałych uczestników szopki TV PiS określeniem "banda rudego". Pisowski wdzięk, kultura i pisowski szacunek dla przeciwnika politycznego nie pozwoliły panu Mateuszowi Morawieckiemu przywitać się na początku medialnej szopki ani pożegnać z uczestnikami na jej końcu. Wiwat populizm i socjotechnika ! Tym razem zawiodła !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    6
    GłębokaMyśl(2023-10-11)
  • Białoruś jest w Elblągu, harley ściga swoich krytykantow jak Łukaszenka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    9
    Mama Karoliny(2023-10-11)
  • @Mama Karoliny - twoja zgoda pisowski trollu nas PO interesuje tyle co koń napłakał na koniec coś w twoim stylu/chociaż się brzydzę/pisiory WON
  • @Mama Karoliny - Czyli ty pisowski trollu jesteś obywatelem Białorusi
  • @Mama Karoliny - To chyba telewizja nadawała twym samym czasie dwie różne debaty, bo ja widziałam zupełnie co innego. Obecnego premiera, któremu posłanka lewicy zwróciła uwagę, że od kogoś, kto jest premierem wymaga się choć minimalnej kultury wypowiedzi. Człowieka, który cały czas mówił : Tusk zrobił to, czy powiedział tamto. Cały czas o tym co było, nic o przyszłości. Tusk nie składał wygórowanych obiecanek nie znając praw dy o rzeczywistym zadłużeniu państwa. Na miejscu Tuska powiedziałabym tylko: w 2008 R dług państwa na jednego obywatela wynosił Ok 24 mld zł, oddawałem władzę PiS-owi było niecałe 21 mld, a obecnie są 43 mld zł. To, cała gospodarka fachowców!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    starsza pani(2023-10-11)
Reklama