UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jednak wiele się w POlityce redakcyjnej nie zmieniło, komentarze niewygodne wciąż znikają jak sen jaki złoty; ] #PrawdaWasWyzwoli;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    tow.RobertKoliński(2023-09-06)
  • @tow.RobertKoliński - I tu się z Towarzyszem zgadzam. No ale w końcu za czasów Towarzysza było to także nagminne.
  • Po pierwsze, to kiedy upadała Polska Rzeczpospolita Ludowa na skutek działań zachodniej agentury, to ja miałem 13 lat więc jakie to były "moje czasy"? Chociaż dorobek Ojczyzny Ludowej szanuję i szanował będę!:) Po drugie, cenzura w PRL to była igraszka w porównaniu z tym, co się wyprawia w kolaboranckiej Czeciej eRPe, a już zwłaszcza przez ostatnie 18 miesięcy. A po trzecie, to co to jest za tłumaczenie "a bo łone nas tyż cemzurowały!!1" - to chcecie być tacy sami, jak te niedobre komuchy?! Zero logiki i POmyślunku u post-styropianowych neolibów podających się za dziennikarzy, jeszcze mniej u ich anonimowych POpleczników:) #PrawdaWasWyzwoli;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    tow.RobertKoliński(2023-09-06)
  • @tow.RobertKoliński - Mojego komentarza też nie ma..... ktoś chyba przesadził z tym wołaniem "komuno wróć"
Reklama