UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kiedy lokalny patodeweloper i zausznik obszarniczej burżuazji mówi o "konieczności zmian w polityce mieszkaniowej", to już sam nie wiem czy to tylko farsa, czy już głęboki i nieuleczalny cynizm. Bo gdy młodzi ludzie spoza Elbląga wspominają o konieczności "zrównoważenia Elbląga z Olsztynem", to już jest wesoło, bowiem to nikt inny, jak ich herszt i cały zarząd W-M "lewicy" odpowiadają za upadek inwestycyjny miasta. Ale najciekawsze jest, że żadno z nich nie wspomina słówkiem o przyczynach dzisiejszej zapaści Elbląga, za którą odpowiada stara, pseudo-lewicowa nomenklatura. A już najbardziej leniwa i skompromitowana na lewicy posłanka mówiąca o "pracowitości", to jest konkretny cyrk. PS. Zas jeżeli chodzi o poglądy faszystowskie, o których wspomina niesławna ob. Falej, to może porozmawiamy o wojnie na wschodzie i waszych głosowaniach w/s haniebnej, stricte faszystowskiej polityki "Armat zamiast masła", którą realizujecie do spółki z post-styropianem, mając dziś krew ponad pół miliona ludzi na rękach, hę? Bo przez ostatnie 18 m-cy jakoś nie znaleźliście ani czasu, ani rozumu na taką debatę; #PrawdaWasWyzwoli, #obrońcyNazioli;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    14
    tow. Robert Koliński(2023-09-05)
  • @tow. Robert Koliński - Taki mądry, tak zaradny, a jakoś w życiu coś nie poszło.
  • jak nie poszło, w ngosie się obija, zasiłki leca, zatem poszło, pykło nawet... duża mordaaa do żarcia, krótkie łapki do roboty, jak każdy lewak i komuch
  • @tow. Robert Koliński - Dość postkomuny
  • @tow. Robert Koliński - A ciebie znowu nikt nie chce? W sumie nie dziwię się.
  • Wyjątkowo zgadzam się z anonimem, iż "dość postkomuny", tyle że niestety smutna rzeczywistość wygląda dziś tak, że młodsi karierowicze idą w ślady starej nomenklatury, bo piniondz dobry a robić na nich i tak będą inni. To nie jest już post-komuna, to jest najczystszy dziki kapitalizm, który ta właśnie nomenklatura (post-komuna, sitwa, koteria, kasta - jak zwał, tak zwał) zaszczepiła nam tu już 34 lata temu i teraz doi naród do spółki z pazernymi kapitaluchami. Dlatego dla mnie i takich jak ja, nie ma między nimi specjalnej różnicy. PS. Odpowiadając tam kolejnemu anonimowi - różnica między mną a nimi jest taka, że dla mnie to "koryto" jest środkiem do celu, jakim jest rewolucja społeczna, a nie celem samym w sobie. [Redakcję uprasza się o nieblokowanie nowego konta, które założyłem, iż stare mam ciągle zablokowane - obiecuję być umiarkowanie grzeczny i pisać samą prawdę w ważkich społecznie tematach; )] #PrawdaWasWyzwoli;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    tow.RobertKoliński(2023-09-05)
  • @tow.RobertKoliński - Środkiem do celu jest także zbiórka na "śniadanie, wenę i drugie danie", czy "wyślij lewaka na Kubę" czy jakoś tak. Trochę to żenujące.
  • Taki lajf - gdyby nomenklatura nie utrudniała człowiekowi życia i np. nie blokowała pracy, jak uczynił był np. niedawno nasz włodarz, to już bym pewnie był milionerem; ) Ale po pierwsze, mam inne priorytety, a po drugie artystom społecznie zaangażowanym nigdy dobrze nie płacili - ale na pewno lepiej tak, niż paść się za publiczne i utylizować społeczny majątek nic pożytecznego w zamian nie robiąc, innit?; A swoją drogą, to na tę Kubę to miały mnie wysłać m. in. elbląskie prawaki, które tak się tu zarzekały, że mi zasponsorują bilet w jedną stronę - specjalnie w tym celu założyłem zrzutkę, i co? Jak zwykle kłamali:) Na tę kubańską zbiórkę prawactwo wpłaciło niebotyczne, okrągłe...2 zł! Całą resztę sfinansowało lewactwo - jak to znów świadczy o słowności kapitaluchów? Szkoda gadać; ] #PrawdaWasWyzwoli;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    tow.RobertKoliński(2023-09-05)
  • @tow.RobertKoliński - Jak na brak kasy narzekasz, to w budowlance można dobrze zarobić, tylko to fizyczna praca, więc nie wiem czy się nadajesz.
Reklama