UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Witam wszystkich chcę was przeprosić za moje negatywne komentarze pod adresem ludzi którzy są na listach wyborczych z ramienia PIS. Proszę o wybaczenie to było głupie i pod wpływem emocji nie związanych z tą sytuacją. Kochani dałem się wciągnąć w ten hej i plucie na ludzi i zrozumiałem, że to jest złe i człowiek nie ma prawa pluć ma drugiego człowieka jest takie prawo i maksyma która mówi "kochaj bliźniego swego jak siebie samego i czyń drugiemu tak jakbyś chciał, aby tobie czyniono" Po drugie to co siejesz to zbierzesz siejesz wiatr zbierzesz burzę.... Kochani wybaczcie i powiem, że bardzo tego żałuję i to się więcej nie powtórzy. Bóg wszystko widzi i każdy zda relacje z każdego słowa i czynu. Pozdrawiam was i życzę pokoju w sercu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    antysystemowy(2023-09-03)
  • @antysystemowy - Może i negatywne, a o ile prawdziwe to nie ma za co przepraszać. Orłów na listach pis nie widzę, a i cudownych działań też. Za wzór cnót też trudno mi polecać....
Reklama