UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam podstawowe wykształcenie. Nigdy nie pracowałem. Całe Życie żyję z zasiłków. Dość klepania biedy. Najwyższa pora skończyć z tym obijaniem się. Wstępie do PiSu. Dadzą mi robotę w trzech spółkach Skarbu Państwa. Ze dwie rady nadzorcze no i jakąś fundacje se założe to wille dostane i kilkadziesiont mylionuf złociszów żebym w końcu sobie pożył. Tylko PiS da mi takom szanse
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    107
    43
    kocham piss(2023-09-02)
  • @kocham piss - No i żona moja dostanie wreszcie pierwszom swojom prace. Muwią że w zarzondzie jakimś ona bendzie. I szwagrowi już załatwiłem. Będzie mail robote w agencji rzondowej albo nierządowej. Nie wiem dokładnie ale bardziej nierządowej chyba, tak jak wszyscy oni są znani z nierządu czy czegoś tam takiego. Sąsiadce, co dzieciaka zniom mam też załatwie prace. Ona jest blondyna z duzymy cycamy to w ENBEPE jej załatwie. Bedzie asystentka prezesa jakiegoś. PiS daje ogromne mozliwosci bo to najlepsza partia jest. Trzeba tylko Polske wyprowadzić z tej uniji bo to całkiem niemieckie jest towarzystwo i same rude tam posluch majom.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    12
    kocham piss(2023-09-02)
  • @kocham piss - To zupełnie tak jak było za czasów PO, SLD, PSL. KTO ZWYCIĘŻA ""POJEDYŃCZY ELBLONGU" ZAWSZE BRAŁ WSZYSTKO Bez względu na to kto wygra następne wybory będzie kolejny raz dokładnie tak samo, jedni odejdą a następni przejmą. I oto w tej grze chodzi bo ta gra toczy się od 1989 roku. A ofiarą padają tacy jak ty, niedoinformowani i wierzący w przekaz medialny.
  • @kocham piss - a idź w pissdu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    pislander(2023-09-03)
  • @kocham piss - Idź do PO. Oni dadzą ci pracę, ale zapłaty nie dostaniesz. Popracuj do 70 roku życia a potem do ziemi. A Tusk weźmie twoje pieniądze i będzie dobrze żyć.
Reklama